Akıllı Telefon Teknoloji

Apple Iphone 5S Model Telefonlarından Bazılarını Geri Topluyor

Apple, satışına yakın zamanda başlamış olduğu Iphone 5S modelinin bazı serisinde üretimden kaynaklanan hata olduğunu kabul etti. Satışa çıkan Iphone 5S telefonları alan müşterilerin biran önce Apple ile irtibata geçerek telefonları değiştirmek istemektedir. Arızalı Iphone 5S, iphone 5S şarj sorunu, iphone 5S batarya hatası, iphone 5S geri mi toplanıyor, iphone 5S üretim hatası var mı, iphone 5S üretim hataları nelerdir, iphone 5S telefonum arızalı mı,

iPhone 5S şarjınız olması gerektiğinden daha mı az dayanıyor? Şarjınız çok hızlı bir şekilde tükenirken, şarj etme süreniz çok mu uzun sürüyor? Sizin iPhone 5S’iniz Apple’dan yapılan açıklamaya göre üretim hatasına sahip sınırlı iPhone 5S’lerden bir tanesi demektir.

Apple’dan yapılan açıklamada “Üretim sırasında meydana gelen, pilin daha uzun sürede şarj olmasına neden olan, sınırlı sayıda iPhone 5S’i kapsayan bir hata ile karşılaştık.”

Apple sorunlu cihazları değiştirmek için ürün sahipleri ile bağlantıya geçiyor. Eğer yeni aldığınız iPhone 5S’inizi şarj etmeniz çok uzun sürüyorsa, Apple ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Telefonumda donma olayı var Ne yapmam gerekiyor bakiyemi uğramam gerekiyor yasa kimi yardımcı olacak

    • eğer telefonunuzu Türkiye’den almış iseniz garanti servislerine göndererek cihazınızdaki sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz.