Akıllı Telefon Teknoloji Uygulamalar

Candy Crush Saga Telefona Nasıl Yüklenir?

Candy Crush Saga son günlerin en popüler oyunları arasında hızla ilerlemektedir. Gencinden yaşlısına herkesin zevkle oynamakta olduğu candy crush saga facebook oyunu olmaktan çıkarak mobil cihazlardaki yerini de hızla aldı. Telefonlarınızda candy crush saga oynamak istemez misiniz, candy crush saga telefona nasıl yüklenir, candy crush saga android, candy crush saga ios, samsung için candy crush saga, iphone için candy crush saga, candy crush saga oyna, candy crush saha oyun hileleri, candy crush saga nasıl oynanır,ücretsiz candy crush saga indir,

100 seviyeli bu lezzetli ve bağımlılık yapan puzzle macerasına var mısınız? Sizce de en tatlı bu oyun Cand Crush Saga, değil mi? Candy Crush Saga tamamen ücretsiz bir oyun ama ekstra hareket hakkı ya da can almak için para ödemek gerekiyor. Para ödeme özelliğini cihazınızın ayarlarından ödeme seçeneklerini kapatarak, yok edebilirsiniz.  Bu popüler oyun artık Android telefonlarınız ve tabletlerinizde. Tiffi ve Bay Toffee’ye bu lezzetli, şeker dolu dünyadaki macerada yol arkadaşı olun. in their epic adventure through a world full of candy. Oyunu ister tek oynayın, ister arkadaşlarınızla.

Candy Crush Saga özellikleri:
★ Karnınızı daha da acıktıracak lezzetli grafikler
★ Oynaması kolay ve eğlenceli ama uzmanı olması oldukça zor
★ 100’den fazla tatlı seviye
★ Siz ve arkadaşlarınız için lider tahtaları
★ Seviyeleri tamamladıkça oyun eklentilerinin açılması
★ Etkileyici efektler
★ Facebook’la mükemmel uyum

Candy Crush Saga oynayabilmek için illaki facebook hesabınızın olmasına gerek yoktur, telefonunuzdan da tek başınıza oynayabilirsiniz. Eğer facebook hesabınız ile etkinleştirirseniz arkadaşlarınızın da hangi seviyeler de ve kaç puan aldıklarını görebilmeniz mümkündür. Cep telefonlarınızın google play veya apple store uygulamalarına girerek candy crush saga oyununu telefonunuza veya tabletlerinize yükleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.