5 Adımda Erkek Yatakta Nasıl Davranmalı?

İlişkinizin yatağa geldiği noktada erkek yatakta nasıl davranmalı bilmeniz gerekir. Eğer acemiyseniz veya ilk seferiniz olacaksa mutlaka erkek cinsel ilişkide neler yapmalı, neleri yapmamalı öğrenmeniz gerekir.

Yazacağımız şeyler durumdan duruma değişiklik gösterebilecek konulardır. Çünkü her bir cinsel ilişki, ilişkiye giren iki kişiye özel hisler, davranışlar barındırır. Mükemmel bir ilişki her çift için farklıdır. Biz daha genel kurallara değinmeye çalışacağız.

Erkekler İçin Cinsel İlişki Kuralları

Cinsel yakınlaşma aşamasına geldiğinizde ilişkinizin bundan sonraki dönemini etkileyecek bir gece geçireceksiniz demektir. İlişkinizin, sevgililik sürecinizin bir anda bitmesini istemiyorsanız bu küçük detaylara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Gerek küçük, masumane cinsel yakınlaşmada gerekse seks esnasında erkeklerin bilmesi, dikkat etmesi gereken şeyler vardır. İlk gece korkuları hakkında Zifaf, Gerdek Gecesi Nedir? Neler Yapılır? İlk Gece Korkusu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Erkekler için cinsellik konusunda olmazsa olmaz bilgileri sizler için derledik. Erkekler yatakta nasıl davranmalıdır? Neler yapmalı? Neleri asla yapmamalıdır?

1- Öpüşmeye dikkat!

Cinsel ilişkinin başlangıcı, ön sevişme sürecinde öpüşmeye çok dikkat etmelisiniz. Nasıl ilk görüş bir ilk intiba ise ilk öpüşme de sizin için kalıcı bir intiba bırakacaktır.

Partneriniz öpüşme konusunda tecrübeli ise sizin acemiliğiniz çok kötü görünecektir. Size belli etmese bile öpme faslının bir an önce bitmesini isteyecektir veya bir bahane ile uzaklaşacaktır.

Öncelikle nasıl öpüşüldüğünü iyi öğrenmeniz gerekiyor. Eğer bu konuda bir belirsizliğiniz varsa bu tecrübesizliğinizi partneriniz ile mutlaka paylaşın. Size yardımcı olmaya çalışacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Normal Bir Cinsel İlişki Süresi Ne Kadar?

Yine öpüşme konusunda gerek televizyonlarda izlediğiniz filmler, diziler veya erotik içerikli videoları kendinize ders almayın. Demek istediğim Öpüşürken ağzınızdan şapır şupur sular akmasın, olabildiğince kuru olmalı. hızlı hareketlerden burada da kaçının.

Öpüşmek ile ilgili bazı kuralları Öpüşmek Nedir? Ne Anlama Gelir? başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Doğrudan dilinizi karşınızdakinin ağzına sokmak gibi gereksiz aksiyonlarına girmeyin (French kiss). Yavaş davranmaya, partnerinizi anlamaya çalışın. Kötü öpüşen erkek, kadınlar için ilişki bitirme nedenidir.

2- Çenenizi olabildiğince kapalı tutun!

Cinsel ilişki esnasında kendinizi konuşmak zorunda hissetmeyin veya patron benim havalarına girerek ona komutlar, talimatlar vermeyin. Kısacası ona ne yapması gerektiğini söylemeyin. Böyle bir ilişkide kadın kendini köle gibi hissedecek ve değersiz olduğunu düşünecektir. Siz ise onun gözünde bencil, zevk düşkünü birisi olarak görünürsünüz.

İstisnai durumlarda ise partneriniz sizden bazı cümleleri kurmanızı, emretmenizi, kölesi gibi davranmanızı isteyebilir. Karşınızdakinin isteklerini iyi anlamaya çalışın.

Bunun yanında konuşmak için konuşmaya çalışan erkekler muhtemelen çok alakasız şeyler konuşacak, saçmalayacaktır. Söyleyeceğiniz şeylerle hem kendi hem de sevgilinizin motivasyonunu bozabilirsiniz.

Erkek yatakta nasıl davranmalı

3- Çok da yenilikçi olmayın!

Partnerimi şaşırtmak, ilişkimize heyecan katmak istiyorum diyerek olmadık hareketlerden kaçınmalısınız. Zor ilişki pozisyonlarını hemen denemeye kalkmayın. Bunları yapabilmek için partnerinizle bir cinsellik geçmişiniz olmalı ve onu, onun isteklerini iyi tanıyor olmanız gerekir.

Erkek yatakta nasıl davranmalı konusunda partnerinizle ilerleyen zamanlarda ortak düşünceleriniz oluşacaktır.

4- Hızlı olmayın!

Sevgilinizle cinsel ilişki sürecinizde, yatakta asla hızlı olmayın. Erkek yatakta nasıl davranmalı diyorsanız izlediğiniz bütün porno filmleri unutun, öyle bir dünya yok. Yapacağınız hızlı, sert hareketler onu değersiz, kullanılmış hissettirebilirken sizi de çok komik duruma düşürebilir.

İstisnai olarak partneriniz doğrudan sert bir cinsel ilişki yaşamak isteyebilir. Nasıl hissettiğini sorabilir, hızlanma konusunda fikrini alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çocuğum Olmuyor, Hamile Kalamama Problemine Çözüm Önerileri

Hız demişken orgazm konusunda da hızlı olmamanız gerekiyor. Eğer çok heyecanlanıp erkenden boşalacağınızı düşünüyorsanız geciktirici ürünler kullanabilirsiniz. Klasik diğer bir yöntem ise tuvalete gidip bir mastürbasyon ile kendinizi biraz frenleyebilirsiniz.

İdeal bir cinsel ilişki ne kadar sürmeli diyorsanız bu konuda hazırladığımız Normal Bir Cinsel İlişki Süresi Ne Kadar? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yavaş, nazik bir şekilde, onu anlayarak, yaşayarak sevişmeyi mutlaka tercih etmelisiniz. Ayrıca hızlı bir seks kısa bir seks demektir.

5- İlişki sonrasında doğru düşünün!

İlişki bitiminde hormonların etkisi ile bir sessizlik hakim olacaktır. bu durumda ortamı canlandırayım, neşelendireyim veya acaba iyi seviştim mi bir yoklayayım diyerek gereksiz espriler yapmayın ve yaşanan cinsel birliktelik hakkında nasıldım? zevk aldın mı? gibi soruları dile getirmeyin

Erkek yatakta nasıl davranmalı sorusunun cevabı aslında karşınızdakini iyi tanımanız, kendi bedeninizi iyi tanımanızla doğrudan ilişkilidir. Sabaha kadar deyip 3 dakikada iflas etmeniz gibi abartılı vaatler, hareketler sizi komik duruma düşürür.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles