ACER Türkiye Garanti Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri (laptop-tablet)

ACER Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook(asipre), Netbook, Ultrabook, Tablet(iconia), PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? ACER laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

ACER  markası tablet (iconia), netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki ACER teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? ACER garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? ACER müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

ACER bilgisayar garanti durumu sorgulamak için ACER bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile ACER bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını ve SNID Kodu ACER üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • ACER Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası ve SNID Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • ACER PDA Cihazlarda Seri Numarası ve SNID PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • ACER Netbook seri numarası ve SNID arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında
  • ACER Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası ve SNID PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • ACER Tablet Seri Numarası ve SNID ürünün çerçevesinde bulunur.
  • ACER Projeksiyon Cihazlarda Seri Numarası ve SNID Projeksiyonun alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.

Size en yakın ACER yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve ACER ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

ACER Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için ACER Türkiye müşteri hizmetleri “0850 222 22 37” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. ACER cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın