Adıyaman Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Adıyaman diş hastaneleri ve ilçe devlet hastanelerinin diş polikliniklerine randevu almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Adıyaman ağız ve diş sağlığı merkezi doktor randevusunu internetten alabilirsiniz. Adıyaman Merkezi hekim randevu sistemi ile geçmiş diş hekimi randevularınızı görebilir, doktorlarınızı ve randevu iptal işlemlerini yapabileceksiniz.

Adıyaman ağız ve diş sağlığı merkezi, diş polikliniklerine ait randevu sistemine ister e-devlet şifreniz ile isterseniz sisteme yeni üyelik oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Adıyaman ilindeki bütün diş hekimleri listesini bulabilirsiniz.

Adıyaman Merkez ve Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut Diş hastaneleri doktorlarından veya devlet hastanelerinin diş doktorları için aşağıda belirtilen hastanelerden online randevu alabilirsiniz.

Randevu Alabileceğiniz Adıyaman Diş Hastaneleri ve Diş Poliklinikleri

 • ADIYAMAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
 • ADIYAMAN BESNİ DEVLET HASTANESİ
 • ADIYAMAN ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ
 • ADIYAMAN GÖLBAŞI DEVLET HASTANESİ
 • ADIYAMAN KAHTA DEVLET HASTANESİ
 • GERGER İLÇE DEVLET HASTANESİ
 • T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KAHTA GÖÇERİ İLÇE DEVLET HASTANESİ
 • T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SİNCİK İLÇE DEVLET HASTANESİ

Adıyaman diş hastanelerinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Adıyaman diş hastanelerinde randevusuz işlem yapabilmek için acil servise başvurmanız gerekmektedir.

Adıyaman Diş Hastaneleri

Adıyaman MHRS Diş Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

 • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile : ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Şırnak Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Adıyaman Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “mhrs.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz. 

Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Adıyaman ilinde istediğiniz ilçedeki diş Hastanesi seçeneğini seçtiğinizde Çocuk Diş Polikliniği veya Genel diş polikliniği seçiminizi yapmanız gerekir. Daha sonra İstediğiniz doktoru (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi genelindeki bütün diş hekimlerini görebilirsiniz.) seçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles