AGDAŞ Online Sakarya Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Sakarya Şehir merkezi ve ilçelerinde (Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli,  Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali,  Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı) AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Dağıtım A.Ş bünyesinde hizmet alanlar doğalgaz faturalarını internet üzerinden  sorgulayabilir ve kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için Sakarya AGDAŞ aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak AGDAŞ Online işlemler menüsüne sadece e-posta adresiniz ile üye olabilir ve Sakarya doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

agdaş üyelik

444 54 99 numaralı telefondan AGDAŞ sesli yanıt sistemine bağlanıp; faturanızın tutarını sorgulayabilir, mevcut taksitlerinizi sorgulayabilir, kampanyalar hakkında bilgi alabilir, abonelik ve doğal gaz kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Sakarya Şehir merkezi ve ilçelerinde (Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli,  Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı) Doğalgaz faturanızı AGDAŞ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek AGDAŞ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Genel Müdürlük
Şeker Mah. Prof. Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı No:8 Adapazarı/SAKARYA
Tel: + 90 (264) 888 2 888 – pbx
Fax: + 90 (264) 274 09 38
Depo
Tuzla Mah.Adapazarı Ticaret Borsası Yanı
ADAPAZARI
Tel : + 90 (264) 271 12 12 – 13 -14
Fax : + 90 (264) 271 12 15
Puan Ver

Yorum yapın