AKBANK Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? AKBANK Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Günümüzde kredi kartı kullanımı oldukça yoğun olduğundan dolayı bankalar siz farkına varmadan senede bir defa veya çeşitli aralıklarla kredi kartı aidatı, hesap işletim ücreti gibi kesintileri hesaplarınızdan yapmaktadır. AKBANK müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim, Akbank müşteri temsilcisi direk bağlanma, AKBANK müşteri hizmetleri, müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma, AKBANK müşteri hizmetleri numarası, Kredi Kartı Aidatını nasıl geri alırım, kredi kartı aidatını geri alma yolları, kredi kartı aidatı,

AKBANK Axess kredi kartını kullanmaktayım ve bu ay kredi kartı ekstremde yapılan harcamalara dikkat ettiğimde 85 TL gibi uçuk bir kredi kartı aidatının dönem içi harcamalar kısmında işlendiğini farkettim. Banka müşteri temsilcilerine ulaşabilmek için 444 25 25 AKBANK irtibat numarasını çevirdim ve bir türlü müşteri temsilcisine bağlanılamadı. Bu nedenle biraz araştırınca AKBANK müşteri temsilcilerine direkt olarak ulaşabileceğiniz aşağıda detaylı olarak paylaştığımız numaralara ulaştık. AKBANK’ın kredi kartlarınızdan ve hesaplarınızdan kesmiş olduğu kart aidatı ve hesap işletim ücreti gibi işlemleri aşağıdaki vermiş olduğum numaralardan kolayca iptal ettirebilir ve tekrar hesabınıza aktartabilirsiniz.

444 00 72   Akbank Private Banking Telefon Numarası..

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 2 – TC Kimlik Numaranızı giriniz – NEO kart şifrenizi giriniz – 2 – 2 – 0 tuşlayınız. Müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Buradaki müşteri temsilcisi ile bir kaç dakika konuştuktan sonra sorunsuz bir şekilde kredi kartınızdan çekilmiş olan kart aidat ücretini kısa bir süre içerisinde iptal ettirerek tekrar hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

0 850 222 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1. Kredi kartı işlemleri için
2. Bankacılık işlemleri için ( Hesap no, müşteri no ya da TC kimlik numarası giriliyor)
3. Kredi kartı ve banka kartı şifre işlemleri için
4. Başvuru işlemleri için
5. İnternet şubesi şifre ve destek işlemleri için
6. Kayıp yada çalıntı kart bildiriminde bulunmak için
7. For English

Yukarıda sıralı olan işlem menüsü AKBANK telefon bankacılığında kullanmakta olduğu sıralamadır. Yapacağınız işlemin ilk başında yazan numaraya tuşlamanız dahilinde hızlı bir şekilde o menüye aktarılabilir ve oradan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Banka hesap işletim ücretleri ve kredi kartı aidatı gibi hesabınızdan çekilen paraları 444 00 72 AKBANK müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir şekilde geri iade ettirebilirsiniz. Zaten müşteri temsilcisi siz kredi kartı aidatı diye cümleye başladığınız anda hemen hesabınızı kontrol ediyor ve evet şu tarihte şu kadar tutar kart aidat ücreti ekstrenize yansımış ve hemen iptalini gerçekleştiriyorum, isterseniz bu ayki ekstrenizin tamamını yatırabilir bir sonraki ekstrenizde kart aidatı ücreti iade edilmiş olarak görebilirsiniz, isterseniz de bu ayki ekstreye kesilmiş olan kart aidat ücretini eksik olarak ödeyebilirsiniz gibi net bir ifadeyle sizi memnun ediyor.

Puan Ver

“AKBANK Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? AKBANK Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları” üzerine 17 yorum

 1. Aradim ilkinde 45 dk ikincide 30 dk beklettiler ve iade saglamadilar asiri sinirlendim bu kadar bekletilmez ayiptir kapa hesabimi dedim sistemde sorun varv15 dk sonra tekrar ara diyor manyakmiyim ben aricam sende bekleticen dedim

  Cevapla
 2. akbank müşterilerine işi bayağı bir zorlaştırmış.kartımı iptal etmek için 2 saat müşteri temsilcisine bağlanmak için uğraştım bir türlü bağlanamadım.VIP Müşteri hattını aradım ve sizin yazmış olduğunuz (2-2-0) rakamları tuşladım ve bağlanabildim iptalde ettirebildim tşk ederim duyarlılığınız için…

  Cevapla
 3. valla bende arkadasın dedıgı yerı aradım fakat benı normal numaraya yanı 4442525 e yonlendırdıler . ve aradım . garıp fakat hemen ıptal ettıler . bır sonrakı ekstre ye yansır dedıler.

  cok sasırdım valla

  Cevapla
 4. bankanızın benden kesmiş olduğu 90 TL yıllık aıdat ücretının iadasini rica ederim

  Cevapla
 5. sadece bir yıllık ücret iadesi yapıyorlar 6 ay kapatmama koşuluyla. iade ediyoruz deyince hepsini edeceklerini düşünmeyin diye belirtmek istedim. diğerleri için yine hukuki prosedür işletmek zorunda bırakılıyoruz malesef. sonraki sene yine aidat alımı da söz konusu. işin yoksa uğraş.

  Cevapla
 6. her yıl iptal ettiriyordum busefer iptal etmedilerr bende kartı iptal edin dedim.
  bakalım bir daha arayıp bastıracam

  Cevapla
 7. Bu yazıyı paylaştığınız için çok teşekkürler inanın 20 dakikadır telesekreterle görüşüyordum. müsteri temsilcisine bağlandım sayenizde ve kart aidatı ücretim iptal edilip extre borcumdan düşüldü .tekrar teşekkürler .

  Cevapla
 8. 10 -12 yıldır kullanıyorum çokda menmundum her sene kart aidatını iptal ediyorlardı bu yıl etmiyorlar bankanın bunları bilmesi lazım böyle olursa kaç yıllık müşterilerini kaybederler kart aidatını iptal etmezlerse kartı iptal ettireceğim

  Cevapla
 9. Axses kartindan ile alışveriş yaptığım halde çip parami vermediler 445 25 25 aradigimdada sürekli gecictiridim herkes bu konuda duyarli olsun lütfen

  Cevapla
 10. Bu paylaşım için çok teşekkürler. Axess klasik kredi kartı kullanıyorum 95 lira üyelik ücreti kesildi. 4442525aradım bi türlü müşteri hizmetlerine bağlanamadm ancak 4440072yi arayınca bikaç dakikada işlemi gerçekleştirdiler. Sadece üyelik ücretinin iadesini istiyorum dedim. Şart olarakta sadece kartı 6 ay kapatmami söylediler..

  Cevapla
 11. üyelik ücretinin iptal edilemeyeceğini söyleyen müşteri temsilcisine o halde kartımın iptalini talep ediyorum dediğimde kartıma önce 85 tl. çip para yüklemeyi önerdiler. ben kabul etmeyince 105 tl çip paraya çıkardılar. bende kabul ettim. şimdide tüketici koruma derneğine akbank benden üyelik ücreti alıyor diye şikayette bulundum hadi hayırlısı.

  Cevapla
 12. arkadaşlar aynı işlemleri yaptım. banka yetkilisi iptal edicemi söyleyince 6ay sözüme karşılık 80cip para dedi ben diretince 90a çıktı. sonra bu sabah kaymakamlığa tük. mah. gittim ordaki görevli yasanın değiştiğini 2014 yılına kadarki üyelik ücretleri için ödeme yapılabilecegini 2014 den sonra bankaların bu paraları yasal olarak talep edebileceğini söyledi. Paşa paşa ödeyeceğiz. sadece kart iptali basvurusu yapıp cip para alınabilir. banka akbank.

  Cevapla

Yorum yapın