Akedaş Elektrik Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme Bilgileri

Teknoloji gelişimi ile birlikte faturaların kontrolünü internet üzerinden gerçekleştirmek bir zorunluluk hali almaya başlıyor. Bizde sizlere Adıyaman ve Kahramanmaraş bölgelerinde elektrik dağıtım ve pazarlama işlemlerini  yürüten AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik faturaları hakkında yapabileceğiniz işlemler hakkında bilgiler hazırladık.   Akedaş elektrik fatura sorgulaması ve fatura borcunun kredi kartı ile nasıl ödenebileceği konusundaki tereddütünüzü gidereceğiz.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım Faaliyet Bölgeleri Aşağıdaki Gibidir : 

  • Adıyaman :Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut,
  • Kahramanmaraş : Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu,

AKEDAŞ elektrik fatura borcunuzu sorgulamak için abone numarası ve İşletme koduna (İŞLETME KODU   (046 veya 002 ile başlayan işletme kodunun 11 karakter olarak girilmesi gerekmektedir. Örnek: 04601000000) ihtiyacınız var. Bu bilgilere sahipseniz “www.akedas.com” adresine girerek fatura sorgulamanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu bilgilere sahip değilseniz 444 46 02 Çağrı merkezi numarasını arayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Akedaş Elektrik fatura sorgulaması yapmak için tıklayın.

AKEDAŞ Fatura borcunuzu ödemek için bankaların ödeme sistemlerini kullanmanız gerekmektedir. Aşağıda Yapı Kredi Bankası ödeme sistemi görülmektedir.  Bu ödemeyi yapmak için Yapı Kredi bankası müşterisi olmanıza gerek yoktur. Sadece “www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/elektrik-odeme” adresine girerek karşınıza gelen aşağıdaki gibi görüntüde :

akedaş elektrik faturası ödeme

Hızlı Kurum Arama kısmına AKEDAŞ yazarak karşınıza çıkan listeden ödeme yapmak istediğiniz ili seçip işleme devam edebilirsiniz. Sonrasında güncel ve ödenebilir durumdaki borçlarınız listelenecek ve dilediğinizi kredi kartınız ile online olarak ödeyebileceksiniz.

AKEDAŞ ELEKTRİK PERAKENDE ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜK İletişim Bilgileri :

  • Gayberli Mahallesi 28043 Sokak A Blok No:45/A Onikişubat Kahramanmaraş / TÜRKİYE
  • Tel : 0 344 221 35 10
  • Fax : 0344 221 3540
  • Müşteri Temsilcisi : 444 46 02
  • E-Mail : [email protected]
Puan Ver

Yorum yapın