Akmercan BATIKAR Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online-Taksitli Ödeme İşlemleri

Bartın ve Zonguldak Akmercan BATIKAR Doğalgaz faturası nasıl sorgulanıyor? Online Akmercan BATIKAR doğalgaz faturası sorgulama ve kredi kartı ile peşin veya taksitli olarak ödeme işlemi gerçekleştirme yolları nelerdir? Akmercan Batıkar Doğal Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2012  yılından itibaren Bartın Merkez, Amasra, Kurucaşile, Ulus,  Zonguldak Merkez, Kozlu, Kilimli, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey bölgesinde doğalgaz abonelik, dağıtım faaliyetlerinden sorumludur.

Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Bu konuda her banka, her doğalgaz dağıtım firması farklı uygulamalar yapmaktadır. Batıkar Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

BATIKAR Doğalgaz Faturası Borç Sorgulaması nasıl yapılıyor? Akmercan BATIKAR Bartın Merkez, Amasra, Kurucaşile, Ulus,  Zonguldak, Kozlu, Kilimli, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’e ait doğalgaz fatura borcunuzu sorgulamak için Buraya tıkladığınızda aşağıda resmini eklediğimiz sayfa açılacak.

akmercan doğalgaz fatura sogulama

Bu sayfada yapmanız gereken Abone numaranızı ve T.C. Kimlik numaranızı girerek “Sorgula” butonuna basmanızdır. Sorguladığınızda güncel ve geçmiş döneme ait bütün Akmercan BATIKAR Doğalgaz faturalarınız listelenecek.

BATIKAR Doğalgaz  Online Fatura/Borç Ödeme Seçenekleri Neler ?  Batıkar Gaz Anlaşmalı Bankaları inceleyebilir ve bu bankaların “internet bankacılığı” menüsünden Akmercan BATIKAR doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Herhangi bir banka internet bankacılığı şifresine veya aboneliğine sahip değilseniz;  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu inceleyebillir ve bu şekilde konuda bahsettiğimiz bankaların resmi web siteleri üzerinden güvenli bir şekilde banka hesabı, üyelik veya internet bankacılığı girişi olmadan Akmercan BATIKAR Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Akmercan BATIKAR Doğalgaz  Anlaşmalı Bankalar

Banka Otomatik Internet ATM Vezne
ZİRAAT BANKASI
HALK BANKASI
FİNANSBANK
PTT
VAKIFBANK
GARANTİ BANKASI
ŞEKERBANK
DENİZBANK
AKBANK
İNG BANK
TEB BANKASI
AKTİFBANK
KUVEYTTÜRK
ALBARAKATÜRK
İŞ BANKASI

Akmercan BATIKAR Doğalgaz Abone bilgisi/numarası ve diğer işlemler nasıl yapılıyor?. Her türlü sorunuz için Akmercan Batıkar Çağrı merkezi 0850 205 0 187 numarasını veya Acil Durumda Doğal Gaz Acil Hattı  “187” yi arayabilirsiniz. Abone numaranızı eski bir doğalgaz faturanızın üst kısmında bulabilirsiniz.

Akmercan Batıkar Doğalgaz Ofis Adresleri ve Telefon Numaraları Aşağıdaki Gibidir :

Zonguldak Ofis : Karaelmas Mah. Mustafa Aşçı Cad. No:12/3 Merkez ZONGULDAK  +90(372) 250 08 88-89
Bartın Ofis : Kemerköprü Mah. Arka Sok. No:56/B Merkez BARTIN  +90(378) 222 00 40 -41
Çaycuma Ofis : Çay Mahallesi Eğitim Cad. Bulut Sk. No:1 Çaycuma ZONGULDAK  +90(372) 600 07 77

Puan Ver

Yorum yapın