Akmercan DELTA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online-Taksitli Ödeme İşlemleri

Samsun Akmercan DELTA Doğalgaz faturası nasıl sorgulanıyor? Online Akmercan DELTA doğalgaz faturası sorgulama ve kredi kartı ile peşin veya taksitli olarak ödeme işlemi gerçekleştirme yolları nelerdir? Akmercan Delta Doğal Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş 2011  yılından itibaren Bafra, Havza , Vezirköprü, Ondokuzmayıs ve Ladik bölgesinde doğalgaz abonelik, dağıtım faaliyetlerinden sorumludur.

Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Bu konuda her banka, her doğalgaz dağıtım firması farklı uygulamalar yapmaktadır. Delta Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Akmercan DELTA Doğalgaz Faturası Borç Sorgulaması nasıl yapılıyor? Akmercan DELTA Samsun ilçeleri Bafra, Havza , Vezirköprü, Ondokuzmayıs ve Ladik’e ait doğalgaz fatura borcunuzu sorgulamak için Buraya tıkladığınızda aşağıda resmini eklediğimiz sayfa açılacak.

akmercan doğalgaz fatura sogulama

Bu sayfada yapmanız gereken Abone numaranızı ve T.C. Kimlik numaranızı girerek “Sorgula” butonuna basmanızdır. Sorguladığınızda güncel ve geçmiş döneme ait bütün Akmercan DELTA Doğalgaz faturalarınız listelenecek.

Akmercan DELTA Doğalgaz (Bafra, Havza , Vezirköprü, Ondokuzmayıs, Ladik) Online Fatura/Borç Ödeme Seçenekleri Neler ?  Akmercan DELTA Doğalgaz Dağıtım firması henüz kendi bünyesinde kredi kartı ile ödeme imkanı sunmuyor ancak alternatif ödeme yöntemleri için aşağıdaki Akmercan Deltagaz Anlaşmalı Bankaları inceleyebilir ve bu bankaların “internet bankacılığı” menüsünden Akmercan DELTA doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Herhangi bir banka internet bankacılığı şifresine veya aboneliğine sahip değilseniz;  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu inceleyebillir ve bu şekilde konuda bahsettiğimiz bankaların resmi web siteleri üzerinden güvenli bir şekilde banka hesabı, üyelik veya internet bankacılığı girişi olmadan Akmercan DELTA Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Akmercan DELTA Doğalgaz  Anlaşmalı Bankalar

Banka Otomatik Internet ATM Vezne
AKBANK
AKTİFBANK
FİNANSBANK
HALK BANKASI
ING BANK
İŞ BANKASI
PTT
ŞEKERBANK
TEB
TÜRKİYE FİNANS
VAKIFBANK
KUVEYTTÜRK
ZİRAAT BANKASI
ALBARAKATÜRK
GARANTİ BANKASI
DENİZBANK

Akmercan DELTA Doğalgaz Abone bilgisi/numarası ve diğer işlemler nasıl yapılıyor?. Her türlü sorunuz için Akmercan DELTA Çağrı merkezi 0850 205 0 187 numarasını veya Acil Durumda Doğal Gaz Acil Hattı  “187” yi arayabilirsiniz. Abone numaranızı eski bir doğalgaz faturanızın üst kısmında bulabilirsiniz.

Akmercan DELTA Doğalgaz SAMSUN Ofis Adresleri ve Telefon Numaraları Aşağıdaki Gibidir :

Bafra Ofis : Emirefendi Mah. Barışmanço Cad. Emirefendi 1. Sok. No:35 Bafra SAMSUN  +90(362) 543 55 54 -34
Havza Ofis : İnönü Mah. İnönü Cad. 2. Etap Toki Evleri No:10 D Blok D:2 Havza SAMSUN  +90(362) 777 11 50
Vezirköprü Ofis : Cumhuriyet Mahallesi Gazi Cad. No:54/A Vezirköprü SAMSUN  +90(362) 666 11 99
Ladik Ofis : Bahşi Mahallesi Avcı Sultan Sokak No: 26/B Ladik SAMSUN  +90(362) 771 33 30

Puan Ver

Yorum yapın