Akmercan Doğalgaz Adıyaman Fatura Sorgulama ve Online-Taksitli Ödeme İşlemleri

Adıyaman Akmercan Doğalgaz faturası nasıl sorgulanıyor? Online Akmercan Adıyaman doğalgaz faturası sorgulama ve kredi kartı ile peşin veya taksitli olarak ödeme işlemi gerçekleştirme yolları nelerdir? Akmercan Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2007 yılından itibaren Adıyaman Merkez ve İlçeleri Besni, Kahta ve Gölbaşı bölgesinde doğalgaz abonelik, dağıtım faaliyetlerinden sorumludur.

Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Bu konuda her banka, her doğalgaz dağıtım firması farklı uygulamalar yapmaktadır. Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Akmercan Doğalgaz Faturası (Adıyaman) Borç Sorgulaması nasıl yapılıyor? Akmercan Adıyaman ve ilçelerine (Besni, Kahta ve Gölbaşı) ait doğalgaz fatura borcunuzu sorgulamak için Buraya tıkladığınızda aşağıda resmini eklediğimiz sayfa açılacak.

akmercan doğalgaz fatura sogulama

Bu sayfada yapmanız gereken Abone numaranızı ve T.C. Kimlik numaranızı girerek “Sorgula” butonuna basmanızdır. Sorguladığınızda güncel ve geçmiş döneme ait bütün Akmercan Doğalgaz faturalarınız listelenecek.

Akmercan Doğalgaz Adıyaman Online Fatura/Borç Ödeme Seçenekleri Neler ?  Akmercan Doğalgaz Dağıtım firması henüz kendi bünyesinde kredi kartı ile ödeme imkanı sunmuyor ancak alternatif ödeme yöntemleri için aşağıdaki Akmercan Doğalgaz Anlaşmalı Bankaları inceleyebilir ve bu bankaların “internet bankacılığı” menüsünden Akmercan Adıyaman doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Herhangi bir banka internet bankacılığı şifresine veya aboneliğine sahip değilseniz;  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu inceleyebillir ve bu şekilde konuda bahsettiğimiz bankaların resmi web siteleri üzerinden güvenli bir şekilde banka hesabı, üyelik veya internet bankacılığı girişi olmadan Akmercan Adıyaman Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Akmercan Doğalgaz Adıyaman Anlaşmalı Bankalar

Banka Otomatik Internet Bankacılığı ATM Vezne
AKBANK
KUVEYTTÜRK
AKTİFBANK
BANKASYA
FİNANSBANK
HALK BANKASI
ING BANK
İŞ BANKASI
PTT
ŞEKERBANK
TEB
TÜRKİYE FİNANS
VAKIFBANK
YAPI KREDİ BANKASI
GARANTİ BANKASI
ZİRAAT BANKASI
DENİZBANK
ALBARAKATÜRK

Akmercan Adıyaman Doğalgaz Abone bilgisi/numarası ve diğer işlemler nasıl yapılıyor?. Her türlü sorunuz için Akmercan Çağrı merkezi 0850 205 0 187 numarasını veya Acil Durumda Doğal Gaz Acil Hattı  “187” yi arayabilirsiniz. Abone numaranızı eski bir doğalgaz faturanızın üst kısmında bulabilirsiniz.

Akmercan Doğalgaz Adıyaman Ofis Adresleri ve Telefon Numaraları Aşağıdaki Gibidir :

Merkez Ofis  :  Yeni Sanayi Mah. 2896 Sokak No:3 ADIYAMAN  +90(416) 225 31 19-40
Besni Ofis : Atatürk cad.Besni Belediyesi içi Besni ADIYAMAN  +90(416) 318 01 01
Kahta Ofis : Karşıyaka Mah. Ali Avni Turanlı Cad. no:1/B Kahta ADIYAMAN  +90(416) 726 03 00
Gölbaşı Ofis : Cumhuriyet Mah. Karaağaç Cad. Gölbaşı Belediyesi altı Gölbaşı ADIYAMAN  +90(416) 782 03 00

Puan Ver

Yorum yapın