Aksa Bandırma Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme Seçenekleri

AKSA Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.   Balıkesir’in Bandırma ilçesinde hizmet vermektedir. AKSA Bandırma Doğalgaz  iletişim adresleri, anlaşmalı bankalar nelerdir? Bandırma ilçesinde doğalgaz hizmeti alanlar doğalgaz fatura borcu sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini nasıl yapacak?

Bandırma AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Size vereceğimiz linke tıkladığınızda Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesine yönleneceksiniz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Bandırma AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Bandırma AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Bandırma AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Buradan doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Bandırma AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile Aksa Bandırma Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • AKBANK,  HALKBANK, DENİZBANK’ın tüm şubelerinden gişe tahsilatı ile
  • veya AKBANK, HSBC, GARANTİ BANKASI,  HALKBANK,  VAKIFBANK,  YAPI KREDİ, İŞ BANKASI, FİNANSBANK, DENİZBANK, ING BANK, ZİRAAT BANKASI, TEB, ŞEKERBANK, TÜRKİYE FİNANS’dan otomatik ödeme talimatıyla
  • PTT şubelerinden gişe tahsilatı ile
  • Bandırma Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Veznesi

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Bandırma Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Bandırma Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Bandırma doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Paşabayır Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Cad. Arabacıoğlu Apt. No:17/A-B Bandırma

  • Tel : 0 266 714 39 38 Fax: 0 266 713 41 44
Puan Ver

Yorum yapın