Aksa Bilecik-Bolu Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Bilecik ve Bolu şehirlerindeki Bilecik-Bolu AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş firmasından hizmer alan Doğalgaz aboneleri online sistem üzerinden fatura ve toplam borçlarını sorgulayabilecek ve seçtiği faturasını kredi kartı ile internet üzerinden ödeyebilecekler. Bununla birlikte doğalgaz faturasını taksitli ödeme işlemleri hakkında da konunun devamında bilgi bulabileceksiniz.

Bilecik-Bolu AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Bilecik ve Bolu ili sınırları içerisinde Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir. Gaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Bilecik Merkez, Bozüyük, Söğüt, Osmaneli, Bayırköy, Pazaryeri, Vezirhan, Bolu Merkez,  İnönü (Eskişehir), Çukurhisar, Gölpazarı, Yeniçağa, Dörtdivan ve Karacasu ilçelerinde başlamış ve diğer ilçelere de hizmet götüreceği düşünülmektedir.

Bilecik-Bolu AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Bilecik-Bolu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesinde AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister doğalgaz Abone numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Bilecik-Bolu AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Bilecik-Bolu merkez ve ilçelerine (Bilecik Merkez, Bozüyük, Söğüt, Osmaneli, Bayırköy, Pazaryeri, Vezirhan, Bolu Merkez,  İnönü (Eskişehir), Çukurhisar, Gölpazarı, Yeniçağa, Dörtdivan ve Karacasu) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

İnternet Bankacılığı ile Bilecik-Bolu AKSA Doğalgaz Faturası Ödeme : ALBARAKA, ALTERNATİF BANK, HALK BANK, HSBC, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKER, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIF BANK, AK BANK, DENİZ BANK, GARANTİ, ING, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Bilecik-Bolu Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Bilecik-Bolu Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Bilecik-Bolu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Bilecik-Bolu Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Bilecik-Bolu Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Bilecik-Bolu doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Bilecik Merkez İşlem Merkezi : Bahçelievler Mh. Eskişehir – İstanbul Asfaltı No:5 Yakamoz Sitesi A Blok Merkez / BİLECİK
  • Bolu İşlem Merkezi : Sağlık Mahallesi M. Zekai Konropa Bulvarı Öztoprak Apartmanı No:41/A >Merkez / BOLU
  • Bozüyük İşlem Merkezi : Yeni Mah. İsmet İnönü Cd. No: 176 Bozüyük / BİLECİK
  • Söğüt İşlem Merkezi : Orta Mahalle İstiklal Cd. 89/1 No:7-8 Söğüt / BİLECİK
  • İnönü İşlem Merkezi : Çarşı Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Cad. No: 24 İnönü / ESKİŞEHİR
  • Pazaryeri İşlem Merkezi : Hüseyin Demirel Sok. No: 3 Pazaryeri / BİLECİK
  • Vezirhan İşlem Merkezi : Köprülü Mehmet Paşa Mah. Cumhuriyet Meydanı N: 9/A Vezirhan / BİLECİK
  • Bayırköy İşlem Merkezi : Fatih Mah. 1. Sok. No: 2/4 Bayırköy / BİLECİK
  • Osmaneli İşlem Merkezi : Camikebir Mah. 307 Sk. No:8 Dükkan: 2 Osmaneli / BİLECİK
Puan Ver

Yorum yapın