Aksa Çanakkale Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

AKSA Çanakkale Doğalgaz Faaliyet bölgeleri ve Ofis iletişim adresleri,  Ödeme Noktaları, anlaşmalı bankalar nelerdir? Çanakkale bölgesi ve Balıkesir Gönen’de doğalgaz hizmeti alanlar için online Çanakkale AKSA Doğalgaz fatura/borç sorgulama ve ödeme işlemleri kılavuzu.

Çanakkale AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Çanakkale ili ve ilçelerinde ve Balıkesir Gönen’de Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir. Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Çanakkale Merkez, Biga, Çan, Kepez, Gönen (Balıkesir), Ezine ve Bayramiç ilçeleri ile başlamış sonrasında ise diğer Çanakkale ilçeleri; Ayvacık,  Bozcaada,  Eceabat,  Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice ilçelerine hizmet götürmeyi planlamaktadır.

Çanakkale AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme İşlemleri? Size vereceğimiz linke tıkladığınızda Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesine yönleneceksiniz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Çanakkale AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Çanakkale AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Çanakkale AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile Aksa Çanakkale Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gişe tahsilatı; AKBANK , DENİZBANK, HALKBANK, HSBC, INGBANK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, PTT ŞUBELERİ
ATM; DENİZBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, İŞ BANKASI, TEB, TÜRKİYE FİNANS, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI.
Otomatik Ödeme Talimatı; AKBANK, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI
İnternet Bankacılığı; AKBANK, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI,  HALKBANK, HSBC, INGBANK, İŞ BANKASI, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI

AKSA Çanakkale Doğalgaz ve Gönen Vezne Adresleri : 

 • Merkez Şubesi : İsmetpaşa Mh. Troya Cd. No:140/1 ÇANAKKALE
 • Çan Şubesi: İstiklal Mh. Şehit Mustafa Kaya Cd. No:29 ÇAN
 • Biga Şubesi: Sakarya Mh. Bağlar Cd. No:37/39/41 BİGA
 • Gönen Şubesi: Kurtuluş Mh. Işık Cd. No:15/C A Blok GÖNEN
 • Ezine Şubesi: Seferşah Mh. Adnan Menderes Cd. No:39 EZİNE
 • Bayramiç Şubesi: Tepecik Mh. Viranlı Sk. No:2 BAYRAMİÇ

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Çanakkale Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Çanakkale Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Çanakkale Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Çanakkale doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 • Merkez İsmetpaşa Mah. Troya Cd. No:140/1 ÇANAKKALE Tel : 286 214 08 50
 • Çan Şubesi: İstiklal Mh. Şehit Mustafa Kaya Cd. No:29 Tel: 0286 416 00 55
 • Biga Şubesi: Sakarya Mh. Bağlar Cd. No:37/39/41 BİGA Tel: 0286 317 47 41
 • Gönen Şubesi: Kurtuluş Mh. Işık Cd. No:15/C A Blok GÖNEN Tel: 0266 763 17 88
 • Ezine Şubesi: Seferşah Mh. Adnan Menderes Cd. No:39 EZİNE Tel: 0286 616 00 17
 • Bayramiç Şubesi: Tepecik Mh. Viranlı Sk. No:2 BAYRAMİÇ Tel: 0286 215 00 41
Puan Ver

Yorum yapın