Aksa Çukurova Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye il sınırlarında doğalgaz dağıtım faaliyeti gösteren AKSA Çukurova Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Online hizmetler aracılığı ile güncel ve geçmiş dönem doğalgaz faturalarınızı sorgulayabilir, görüntüleyebilir ve isterseniz kredi kartınızla taksitli veya peşin ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.  Online Çukurova AKSA Doğalgaz fatura/borç sorgulama ve ödeme işlemleri.

AKSA Çukurova Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye il merkezlerinde ve bazı ilçelerinde lisans sahibidir. Aksa Çukurova Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Adana Merkez, Mersin Merkez, Osmaniye Merkez, Hatay Merkez, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Arsuz (Nardüzü), Defne (Sümerler, Akdeniz, Elektrik, Armutlu) , Belen, Kadirli ve Antakya, Yumurtalık ile başlamış ve ileriki dönemde diğer ilçelerde de doğalgaz dağıtım faaliyetlerini üstleneceği düşünülmektedir.

Çukurova AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması Ödeme İşlemleri AKSA Çukurova Doğalgaz internet sitesi aracılığıyla T.C. Kimlik numaranız veya AKSA Çukurova doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde sorgulayabileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Sorgulama işlemi ardından ödeme yapmak istediğiniz doğalgaz faturasını seçerek ödeme işlemine Aksa internet sitesi üzerinden otomatik olarak devam edeceksiniz. AKSA Çukurova doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Çukurova AKSA Doğalgaz Diğer Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

 • Otomatik ödeme talimatı veya İnternet Bankacılğı ile ödeme Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB, Halkbank, ING bank, Albaraka Türk, Finansbank, Denizbank, Abank, Akbank,  İş Bankası, Yapı Kredi Bankası
 • ATM ile ödeme yapabileceğiniz noktalar: Vakıfbank, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Halkbank, Albaraka Türk, Finansbank Bankamatikleri.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Çukurova Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Çukurova Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Çukurova AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Çukurova Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Çukurova Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarasını istediğiniz zaman arayabilir, her türlü bilgiyi (doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu vb.) sağlayabilirsiniz. Telefon Numarası :  444 4 187

 • GENEL MÜDÜRLÜK-ADANA Bölge Müdürlüğü : Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bulvarı No:45/A ÇUKUROVA  Tel : 0322 232 75 00
 • ŞUBE : HATAY-OSMANİYE Bölge Müdürlüğü : Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Yonca Pek apt. No:99/A İSKENDERUN Tel : 0326 618 96 75 (Pbx)
 • ŞUBE : MERSİN Bölge Müdürlüğü :Gazi Mah. Adnan Menderes Bulvarı No:64/A Yenişehir / MERSİN Tel : 0324 328 58 00 (Pbx)
 • ŞUBE : Kasım Ekenler Blv. Çetiner Apt. Zemin Kat. No:181 TARSUS / MERSİN Tel : 0324 626 00 33
 • ŞUBE : Alibeyli Mah. Akyar Cad. Ozan Apt. No:178 OSMANİYE Tel : 0328 812 03 83
 • ŞUBE : Cumhuriyet mah. 151 Sok. No:8 CEYHAN / ADANA Tel : 0322 613 55 60
 • ŞUBE : Şehit Vedat Kocadallı Mah.1286 SOKAK NO:5/A/B KADİRLİ/OSMANİYE Tel : 0328 718 44 00
 • ŞUBE : Ürgenpaşa Mah. 75. Yıl Bul. Cemil Köse Apt No:3/A Antakya / HATAY : Tel : 0326 221 97 97
 • ŞUBE : Kışlalar Mh. Tekel Sk. No: 6/A Dörtyol/Hatay  Tel : 0326 712 64 02
Puan Ver

Yorum yapın