Aksa Düzce-Ereğli Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz  Düzce merkez, Kaynaşlı, Karadeniz Ereğli, Alaplı, Gülüç, Cumayeri, Gümüşova, Beyköy, Çilimli, Akçakoca, Gölyaka ilçeleri doğalgaz fatura borcu sorgulama ve kredi kartı ile online ödeme işlemleri.

Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Düzce-Ereğli bölgesinde Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir.

Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Size vereceğimiz bağlantıya gittiğinizde karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Düzce-Ereğli AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Düzce-Ereğli AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı görebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Düzce merkez ve ilçelerine (Kaynaşlı, Karadeniz Ereğli, Alaplı, Gülüç, Cumayeri, Gümüşova, Beyköy, Çilimli, Akçakoca, Gölyaka) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile Aksa Düzce-Ereğli Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimat, internet şubesi ve ATM’lerden ödeme yapabileceğiniz bankalar: TEB, Halkbank, ING Bank, Denizbank, Kuveyt Türk, Akbank, Türkiye Finans, Vakıfbank, Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası

Ayrıca TEB, Halkbank, ING Bank, Kuveyt Türk, Türkiye Finans, Finansbank, Şekerbank ve PTT Şubelerinden gişeden işlem yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Düzce-Ereğli Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Düzce-Ereğli Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. Düzce-Ereğli AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Düzce-Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Düzce-Ereğli Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Düzce-Ereğli Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Düzce-Ereğli doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • DÜZCE MERKEZ: Şerefiye Mah. Cumhuriyet Sok. No:13 DÜZCE Tel : : 0 380 514 11 33
  • EREĞLİ ŞUBESİ: Müftü Mah. İbrahim Efe Cad. No: 28 KDZ.EREĞLİ /ZONGULDAK Tel : 0 372 316 19 77
  • ALAPLI ŞUBESİ: Merkez Mahallesi, Yeni PTT Sokak No: 5/1 Dükkan 1 Alaplı/ZONGULDAK Tel : 0 372 378 56 44
  • AKÇAKOCA ŞUBESİ: Osmaniye Mah. Atatürk Cd. No:107 B Blok Akçakoca / DÜZCE Tel : 0 380 611 70 20
  • GÖLYAKA ŞUBESİ: İmamlar Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:76/A Gölyaka/DÜZCE Tel : 0 380 711 29 30

 

Puan Ver

Yorum yapın