Aksa Elazığ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Elazığ bölgesinde doğalgaz hizmeti alanlar doğalgaz fatura borcu sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini nasıl yapacak?  Elazığ AKSA Doğalgaz hizmet bölgeleri ve iletişim adresleri, anlaşmalı bankalar nelerdir? Online Elazığ AKSA Doğalgaz fatura/borç sorgulama ve ödeme işlemleri kılavuzu.

Elazığ AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Elazığ ili ve ilçelerinde Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir. Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerini Elazığ Merkez, Yazıkonak, Yurtbaşı, Hankendi ilçelerinde sürdürmekte ve diğer Elazığ ilçeleri; Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice  ilçelerine hizmet götürecektir.

Elazığ AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?  Elazığ Merkez, Yazıkonak, Yurtbaşı, Hankendi’ye ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın Elazığ AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Elazığ AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Elazığ AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

  • Fatura Tahsilat İrtibat Bürosu : Yeni Mah. Alaca Sk. No:54 Elazığ / Türkiye (Namık Kemal İ.Ö.O Köşesi)
  • Anlaşmalı Bankalar : Akbank, Albaraka Türk, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve PTT Şubeleri

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Elazığ Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  444 4 187‘yi arayarak Elazığ Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Elazığ doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Adres/Telefon : Cumhuriyet Mah. Acem Gülü Sokak No:41 Elazığ / Türkiye Tel : 0 424 247 94 99
Puan Ver

Yorum yapın