Aksa Gemlik Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

AKSA Gemlik Doğalgaz iletişim bilgileri ve fatura ödemek için anlaşmalı bankalar, ödeme kanalları nelerdir? Gemlik bölgesinde doğalgaz hizmeti alanlar doğalgaz fatura borcu sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini nasıl yapacak?

Gemlik AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Gemlik İlçesinde faaliyet göstermektedir.

Gemlik AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Fatura/Borç Sorgulama ve Ödeme Verdiğimiz bağlantıda Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesine yönleneceksiniz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme
Gemlik AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Gemlik AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Gemlik Doğalgaz Fatura sorgulama ve ödeme işlemleri için  Tıklayın

Gemlik AKSA Doğalgaz Diğer Ödeme Seçenekleri  Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı ile yapabilirsiniz.

  • Gemlik AKSA Doğalgaz Veznesi : Hamidiye Mh. Irmak Sk. No:16/E Gemlik/BURSA
  • Banka Gişelerinde : AKBANK, ALBARAKA, ALTERNATİFBANK, DENİZBANK, GARANTİ, HALK BANK, INGBANK, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB (Sadece TEB’de hesabı olan müşteriler), TÜRKİYE FİNANS
  • Bankamatikler : DENİZBANK, GARANTİ, HALK BANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI ATM’lerinde
  • İnternet Bankacılığı : AKBANK, ALBARAKA, ALTERNATİFBANK, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ, HALK BANK, INGBANK, İŞ BANKASI, KUVEYT TÜRK, ŞEKERBANK, TEB, TÜRKİYE FİNANS, VAKIFBANK, YAPI KREDİ BANKASI, ZİRAAT BANKASI

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Gemlik Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Gemlik Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. Gemlik AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Gemlik Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Gemlik Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Gemlik doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aksa Gemlik Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Hamidiye Mh. Irmak Sk. No:16/E Gemlik/BURSA  Tel.: 0 224 513 29 29

Puan Ver

Yorum yapın