Aksa Karadeniz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Karadeniz AKSA Doğalgaz hizmet verdiği il ve ilçeler vezne ve iletişim adresleri, ödeme, taksitlendirme anlaşmalı bankalar nelerdir? Trabzon ve Rize bölgesinde doğalgaz hizmeti alanlar fatura sorgulama ve online ile ödeme işlemlerini nasıl yapacak?

Karadeniz AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Trabzon ve Rize illerinde ve ilçelerinde Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir. Aksa Karadeniz Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Trabzon Merkez, Rize Merkez, Akçaabat, Of, Gündoğdu ilçeleri ile başlamış gelecekte ise diğer Trabzon ilçeleri;  Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka,  Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar ve Rize İlçeleri;  Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere, Pazar ilçelerine hizmet götüreceği tahmin edilmektedir.

AKSA Karadeniz Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme? Aşağıdaki Bağlantıya girdiğinizde Aksa Karadeniz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesine yönleneceksiniz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Karadeniz AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister AKSA Karadeniz doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilirsiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Trabzon Merkez, Rize Merkez, Akçaabat, Of, Gündoğdu’ya ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Karadeniz AKSA Doğalgaz Ödeme Seçenekleri  Ödemelerinizi Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile Aksa Karadeniz Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AKSA Karadeniz Doğalgaz İşlem Vezneleri :

  • Rize Vezne : Gülbahar Mah. Atatürk Cad. Şehit Oktay Türüt Sok. No:1/A RİZE
  • Trabzon Vezne : Yenimahalle Kahramanmaraş Cad. Hacı Kadıoğlu Sok. Bölükbaşı Sitesi D Blok No:177-19 Merkez – TRABZON
  • Of Vezne : Sulaklı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 75/A Of / TRABZON

Veznelerden Fatura Ödeme  : KUVEYT TÜRK BANKASI, TEB, DENİZBANK, INGBANK, HALKBANK, GARANTİ BANKASI, AKBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

Otomatik Ödeme Talimatı ve İnternet Bankacılığı : KUVEYT TÜRK BANKASI, TEB, DENİZBANK, INGBANK, HALKBANK,  FİNANSBANK,   YAPI KREDİ BANKASI,  İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI,  AKBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, VAKIFBANK

PTT şubelerinden günü geçmiş faturalar dahil olmak üzere tüm faturaların ödemeleri yapılabilir.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Karadeniz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Karadeniz Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği değişiklik gösterebilmektedir. Karadeniz AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Karadeniz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Karadeniz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Karadeniz Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Karadeniz doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Rize Ofis : Gülbahar Mah. Atatürk Cad. Şehit Oktay Türüt Sok. No:1/A RİZE Tel  : 0 464 214 16 00
  • Trabzon Ofis : Yenimahalle Kahramanmaraş Cad. Hacı Kadıoğlu Sok. Bölükbaşı Sitesi D Blok No:177-19 Merkez – TRABZON Tel : 0 462 229 1 187
  • Of Ofis : Sulaklı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 75/A Of / TRABZON Tel : 0 462 771 53 34
Puan Ver

Yorum yapın