Aksa Malatya Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Malatya AKSA Doğalgaz faturası E-Ödeme sistemi ile güncel veya geçmiş tarihli doğalgaz faturalarınızı T.C. Kimlik numaranızla sorgulayabilir ve kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Online Malatya AKSA Doğalgaz fatura/borç sorgulama ve ödeme işlemleri kılavuzu.

Malatya AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Malatya ili ve ilçelerinde  Konak, Gündüzbey, Yeşilyurt, Bostanbaşı, Yakınca, Topsöğüt, Şahnahan, Dilek, Hatunsuyu, Hanımınçiftliği, Orduzu, Battalgazi, Hasırcılar, Doğanşehir ve Akçadağ ilçesi ile doğalgaz dağıtım ağını genişletmiştir.

Malatya AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. internet sitesinde online işlemler kısmında karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Burada faturalarınızı Malatya AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Malatya AKSA doğalgaz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Malatya merkez ve ilçeleri (Konak, Gündüzbey, Yeşilyurt, Bostanbaşı, Yakınca, Topsöğüt, Şahnahan, Dilek, Hatunsuyu, Hanımınçiftliği, Orduzu, Battalgazi, Hasırcılar, Doğanşehir ve Akçadağ) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Malatya AKSA Doğalgaz Fatura Ödeme  Fatura ödeme işlemleriniz için kullanabileceğiniz yöntemler aşağıdaki gibidir.

  • Malatya Fatura İşlem Merkezi : Niyazi Mısrı Cad. Ünal İş Merkezi MALATYA
  • Gişe Tahsilatı Yapılabilen Ödeme Noktaları : Alternatifbank, ING Bank, Kuveyt Türk, Türkiye Finans ve PTT
  • İnternet Bankacılığı ile Ödeme Yapılabilen Ödeme Noktaları : Akbank, Alternatifbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak şifresiz fatura ödemesi yapabilirsiniz.

AKSA Malatya Doğalgaz Faturası Taksitlendirilebilir mi? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. Malatya AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri    444 4 187‘yi arayarak Malatya Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Malatya doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • AKSA Malatya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. : Niyazi Mısri Cad. Ünal İş Merkezi MALATYA Tel. : 0 422 323 42 42
Puan Ver

Yorum yapın