Aksa Manisa Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

AKSA Manisa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. yetki kapsamı, Ödeme noktaları adres, telefon bilgileri ve Anlaşmalı Banka Ödeme Kanalları bilgisini paylaşacağız. Manisa bölgesinde doğalgaz faturası sorgulama ve online (kredi kartı ile) ödeme işlemleri nasıl yapılıyor?

Manisa AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Manisa ili ve ilçelerinde Doğalgaz dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Manisa Merkez (Yunusemre, Şehzadeler), Akhisar, Turgutlu ilçeleri ile başladı ve sonrasında ise Ahmetli, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma ilçelerine hizmet vereceği düşünülmektedir.

AKSA Manisa Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulama ve Online Ödeme Sistemi Aksa Manisa Resmi web sitesi aracılığıyla sorgulama işleminde  karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek. Manisa AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Manisa AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Manisa AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Manisa merkez ve ilçelerine (Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar, Turgutlu) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Manisa AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi ister Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden, ister hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

AKSA Manisa Doğalgaz Fatura İşlemi Yapabileceğiniz Vezneler : 

  • Manisa Merkez Vezne: Akgün Mahallesi Sakarya Caddesi No 113 MANİSA
  • Akhisar Vezne : İnönü Mah. 150 Sokak No :17/A Akhisar
  • Turgutlu Vezne : Acarlar Mah. Piyaleoğlu Cad. NO:247/A Turgutlu

AKSA Manisa Faturası Banka Veznelerinden Ödeme : Akbank, Denizbank, Kuveyt Türk, Tekstilbank, Türkiye Finans, Vakıfbank.

AKSA Manisa Faturası İnternet Bankacılığı ile Ödeme : Akbank, Denizbank, Kuveyt Türk, Tekstilbank, Yapı Kredi, Türkiye Finans, İş bankası, Halkbank, Garanti Bankası, Ing Bank, TEB, Vakıfbank.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Manisa Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Manisa Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. Manisa AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Manisa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Manisa Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Manisa doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Manisa Merkez Ofis :Akgün Mahallesi Sakarya Caddesi No 113 Manisa Tel : 0236 232 19 84
  • Akhisar Ofis : İnönü Mahallesi 150 Sokak No :17/A Akhisar / MANİSA  Tel: 0 236 414 91 91
  • Turgutlu Ofis : Acarlar Mahallesi Piyaleoğlu Cad. NO:247/A Turgutlu/MANİSA  Tel: 0236 312 00 22
Puan Ver

Yorum yapın