Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Kolay doğalgaz fatura ödemesi yapabilmek için online ödeme sistemlerini bilmeniz ve kredi kartı ile güvenli kredi kartı ödemesi yapabilmeniz gerekmektedir. Ordu-Giresun AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  dağıtım bölgesinde olan Ordu Merkez, Ünye, Fatsa, Giresun Merkez, Samsun (Çarşamba, Terme) ilçelerine ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve online olarak kredi kartı ile ödeme yapmak için sizler için bilgi hazırladık.

Ordu-Giresun AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Size vereceğimiz linke tıkladığınızda Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesine yönleneceksiniz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

Ordu-Giresun AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi

 • Ordu-Giresun AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile
 • T.C. Kimlik numaranız ile

sorgulayarak Ordu-Giresun AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Ordu-Giresun AKSA Doğalgaz (Ordu Merkez, Ünye, Fatsa, Giresun Merkez, Samsun (Çarşamba, Terme)) fatura/Borç  sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Ordu-Giresun AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar : Akbank, Albaraka Türk, Alternatifbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, İNG bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve PTT Şubeleri

 • Ordu İşlem Veznesi : Karşıyaka Mh. Atatürk Bulvarı No: 382/A ALTINORDU/ORDU
 • Giresun İşlem Veznesi: Çıtlakkale Mahallesi İnönü Cad. No: 169/B GİRESUN
 • Çarşamba İşlem Veznesi : Orta Mahalle Cemil Şensoy Caddesi No: 21/A Çarşamba/SAMSUN
 • Terme İşlem Veznesi : Fenk Mahallesi Alparslan Sokak No.21/A Terme/SAMSUN
 • Fatsa İşlem Veznesi : Ayazlı Mahallesi Ata Caddesi No: 101/A Fatsa/ORDU

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Ordu-Giresun Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Ordu-Giresun Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Ordu-Giresun AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Ordu-Giresun Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Ordu-Giresun Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Ordu-Giresun Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler alabilirsiniz.

 • Ordu Merkez Ofis : Karşıyaka Mh. Atatürk Bulvarı No: 382/A ALTINORDU/ORDU Tel : 0452 233 09 29
 • Giresun Merkez Ofis : Çıtlakkale Mh. İnönü Cd. No : 171/A GİRESUN Tel : 0454 215 20 45
 • Çarşamba Ofis : Orta Mah. Cemil Şensoy Caddesi No: 21/A Çarşamba / Samsun Tel : 0362 833 10 91
 • Terme Ofis : Fenk Mahallesi Alparslan Cad. no:21/A Terme/Samsun Tel : 0362 888 80 90
 • Fatsa Ofis : Ayazlı Mah. Ata Cad. No:101/A Fatsa/Ordu Tel : 0452 400 11 66
Puan Ver

Yorum yapın