Aksa Şanlıurfa Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Şanlıurfa ve ilçelerinde doğalgaz faturası sorgulama ve Şanlıurfa AKSA doğalgaz faturasını online olarak internetten kredi kartı ile ödeme işlemleri için T.C. kimlik numaranız yeterli. Şanlıurfa AKSA doğalgaz resmi web sitesi üzerinden doğalgaz faturanızı öğrenip, ödeyebileceksiniz.

Şanlıurfa AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Şanlıurfa ili ve ilçelerinde doğalgaz dağıtım ve abonelik  faaliyetlerini Şanlıurfa merkez, Karaköprü, Siverek, Suruç, Onbirnisan ilçelerinde sürdürmekte olup sonraki dönemde Gelecekte ise diğer Şanlıurfa ilçeleri; Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan,  Viranşehir,
ilçelerine hizmet götürecektir.

Şanlıurfa AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Aksa Şanlıurfa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi internet sayfası aracılığı ile Şanlıurfa AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi görebilecek ve aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

Şanlıurfa merkez ve ilçelerine ( Karaköprü, Siverek, Suruç, Onbirnisan) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Şanlıurfa AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

  • Şanlıurfa Merkez AKSA Vezne :  Ertuğrulgazi Mah. Yunus Emre Cad. 106 / A ŞANLIURFA
  • Siverek AKSA Vezne : Yenişehir Mahallesi Said’i Nürsi Kürdi Bulv. No: 194/B Siverek-Şanlıurfa
  • Ödeme yapılabilecek banka vezneleri : Denizbank, Akbank, Ingbank, Kuveyt Türk, Türkiye Finans Katılım Bankası ve PTT Şubelerinden gişe tahsilatı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığı ile Ödeme yapılabilecek bankalar : Finansbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası,Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Ziraat Bankası

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Şanlıurfa Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Şanlıurfa Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Şanlıurfa Doğalgaz Dağıtım Ltd. Şti. Adres/İletişim Bilgileri :

  • Şanlıurfa Ofis : Ertuğrulgazi Mah. Yunus Emre Cd. 106 / A Şanlıurfa Tel:0 414 313 15 00
  • Siverek Ofis : Yenişehir Mahallesi Said’i Nürsi Kürdi Bulv. No: 194/B Siverek-Şanlıurfa Tel: 0 414 552 54 77
Puan Ver

Yorum yapın