Aksa Sivas Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Sivas ilinde doğalgaz dağıtım ve abonelik işlemlerini yürüten Sivas AKSA doğalgaz faturası sorgulama ve kredi kartı ile taksitli veya peşin olarak ödeme işlemi nasıl yapılır? Sivas AKSA doğalgaz Online Ödeme Sistemi.

Sivas AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Sivas ili ve ilçelerinde doğalgaz dağıtımı için lisans sahibidir. Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Sivas merkez, Şarkışla, Suşehri, Cemel ilçeleri ile başlamış ileriki dönemde ise diğer Sivas ilçeleri;  Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar,  Ulaş, Yıldızeli, Zara ilçelerine hizmet götüreceği düşünülüyor.

Sivas AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Sivas AKSA Doğalgaz fatura ve borç bilgilerinizi ister Sivas AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilirsiniz. Size vereceğimiz linke tıkladığınızda Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi web sitesine yönleneceksiniz ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Sivas merkez ve ilçelerine (Şarkışla, Suşehri, Cemel) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Sivas AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz  gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank = > Nakit Ve Otomatik Ödeme
Kuveyt Türk = > Nakit Ve Otomatik Ödeme
Türkiye Finans Katılım = > Nakit Ve Otomatik Ödeme
Akbank = > Otomatik Ödeme
Ingbank = > Otomatik Ödeme
İş Bankası = > Otomatik Ödeme
Garanti Bankası = > Otomatik Ödeme
Vakıf Bank = > Otomatik Ödeme
PTT Şubeleri = > Nakit

Abonelik Tahsilatı Elden Alan Bankalar : Finansbank, Kuveyt Türk, Denizbank

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Sivas Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Sivas Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir?  Sivas AKSA Doğalgaz Faturası Taksitlendirme işlemi hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Sivas Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Aksa Sivas Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 4 187‘yi arayarak Sivas Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Sivas doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Aksa Sivas Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Pulur Mahallesi, Reşit Akif Paşa Sokak, No:5A SİVAS/MERKEZ Tel : 0 346 211 00 74 pbx
Puan Ver

Yorum yapın