Aksa Van Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Van AKSA Doğalgaz Van Merkez (ipekyolu) ve Edremit ilçesinde şu anda faaliyetlerini sürdürmektedir. Van AKSA doğalgaz dağıtım A.Ş. faturanızı internet üzerinden sorgulayabilir ve kredi kartı ile online ödeme sistemi ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca konunun devamında bahsettiğimiz doğalgaz faturası taksitlendirme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Van AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Van ili ve ilçelerinde Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir. Aksa Van Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Van merkez (ipekyolu) ve Edremit ilçeleri ile başladı. İleriki dönemlerde ise Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp,  Tuşba,  ilçelerine hizmet götüreceği tahmin ediliyor.

Van AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır? Van AKSA doğalgaz kullanıcı işlemleri ile fatura ve borç bilgilerinizi ister Van AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Van AKSA doğalgaz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

aksa doğalgaz fatura sorgulama ödeme

Buradan Van merkez ve ilçelerine (Van merkez (ipekyolu) ve Edremit) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Van AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden veya Anlaşmalı bankalarda bulunan hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Van AKSA Doğalgaz Anlaşmalı Bankalar : İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, TEB, Kuveyt Türk, Türkiye Finans, Ziraat Bankası, Halkbank, Albaraka Türk, ING Bank, Finansbank, Denizbank, Halkbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Van Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Van Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

AKSA Van Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  444 4 187‘yi arayarak Van Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Van doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Ali Paşa Mh. Suvaroğlu Cad. Çalıkzade Konutları A Blok No: 19 VAN  Tel : : 0 432 216 99 21 (Pbx)
Puan Ver

Yorum yapın