Ankara ASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Ankara ve İlçeleri  Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Ankara ve ilçeleri ASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Ankara ASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için ASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Ankara su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa Aski web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ankara aski fatura sorgulama

Not: Online fatura ödemek için ASKİ sistemine üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ödeme işlemlerinizi ve geçmiş faturalarınızı görebilirsiniz.

Ankara ve ilçeleri Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer ASKİ Ankara web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Ankara ASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

aski fatura örneği

ASKİ Ankara Sayaç numarası veya Adres kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın