Ankara Başkentgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Başkentgaz Doğalgaz Dağıtım firması Ankara merkez ve ilçeleri (Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Nallıhan,  Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle) Doğalgaz dağıtım ve abonelik işlemlerini yürütmektedir. Başkentgaz doğalgaz fatura sorgulama ve online ödeme veya kiosklar aracılığı ile doğalgaz bakiyesi yükleme işlemleri.

Başkentgaz Ankara Doğalgaz Fatura sorgulama : Gazmatik ile birlikte büyük şehirlerdeki doğalgaz abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım sağlamaktadır. Buraya tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek fatura sorgulamanızı yapabilirsiniz.

başkentgaz fatura sorgulama

Başkentgaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Ankara ilçeleri (Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Nallıhan,  Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle) Doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Başkentgaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ankara Başkentgaz Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Çağrı Merkezi  444 6 429 7 gün 24 saat doğru, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.
Adres : Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş Toros Sk. No:20 Sıhhıye/ANKARA Çağrı Merkezi : 444 6 429(GAZ) / Acil 187

Puan Ver

Yorum yapın