Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi Muayenesi için telefonla veya internetten randevu alabilir, eğer isterseniz randevu iptal ve sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi Adres/Ulaşım ve Telefon Numarası bilgilerini sizlerle paylaşacağız. E-Nabız Sistemi ile Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi geçmiş muayene/reçete bilgileri sorgulama, laboratuvar/tahlil sonuçları sorgulama ve görüntüleme işlemleri yapılabilmektedir.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

 • Ana Bina Adres : İrfan Baştuğ Cad. Dışkapı Ankara
 • Telefon Numarası :3125962000
 • İskitler Semt Polikliniği : Kazım Karabekir Bulvarı Aslanbey Cad. Atakent Sokak İskitler/ Ankara
 • Hasköy Semt Polikliniği : Güneşevler Mah. 128. Sok No:8 Altındağ/ankara
 • Pursaklar Semt Polikliniği : Gülyazı Cad. Pay Sokak Pursaklar/ankara
 • Şentepe Semt Polikliniği : Karahöyük Cad. Pazar Yeri Girişi No:185 Şentepe Son Durak Yenimahalle/ankara
 • Anıttepe Semt Polikliniği : Gençlik Caddesi 88. Sokak Anıttepe/ankara

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

 • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesine randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Araştırma Hastanesi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın