Ankara Esenboğa Havaalanı İç Hatlar Sigara Nerede İçilir? Sigara içme alanı

Ankara Esenboğa Havaalanı iç hatlar terminalinde en çok karşılaşılan ve sigara kullananların adeta kâbusu durumuna gelen sigara içme alanının nerede olduğunun aranması ve sigara içme terasının yerinin bir türlü bulunamaması durumuna açıklık getirmeye çalışacağız.

Ankara Esenboğa Havaalanı iç hatlar terminalinde sigara içilebiliyor mu? Uçağınızın gecikmesi, havaalanına erken gelmeniz vb. pek çok durumda o kapılardan içeriye geçtiğinizde artık geri dönüşü yok. Bu saatlerce sürecek bekleyişte sigara kullananlar ne yapacak?

Ankara Esenboğa Havaalanında nerede sigara içilir? Havaalanı açıklamalarında açıkça sigara içme alanı bulunmadığı söylense de teras adı verilen küçük bir alanda sigara içilebilmektedir.  İç hatlar sigara içme bölümü (teras).  bu mekana (sigara içme alanı) ulaşmak için Ankara Esenboğa Havaalanı iç hatlar terminalinde Caffe Nero’ya giderek kahve ve sigaranızı içebilirsiniz.

5/5 - (4 votes)

“Ankara Esenboğa Havaalanı İç Hatlar Sigara Nerede İçilir? Sigara içme alanı” üzerine 4 yorum

 1. Daha 20 gün önce deli gibi sigara içme alanı aradım. Özellikle gidip kafe çalışanlarına sordum. Öyle bir yer yok. O köy duman olmuş puff. Hayııırrr!!! Olamaz

  Yanıtla
 2. Sonunda keşfettim 303-304 nolu kapının orada özellikle aktarmadan gelen yolcular için şahsım adına büyük sorundu 1 saatlik aramamın sonucunda ulaştım çok şükür, 100 nolu kapıların oradan asansöre binip 0 a basın asansörden indikten sonra sola yönelin en sonda.

  Yanıtla
  • Helal. aktarmada indin 100 nolu kapıların oradan asansöre binip 0 bastık indikten sonra sola döndük bulduk, tekrar aktarma uçağına bineceğiz. aynı asansörde 1e mi basıyoruz.? sen büyük bir iş başarmıssın. 🙂

   Yanıtla
  • Buyuk bi sorunu çozdun eywallah. Seferi die bi cafe var ordaymış. 301 nolu kapı. Kriz gecirenler oraya gitsin.

   Yanıtla

Yorum yapın