Ankara Esenboğa Havaalanı Sigara İçme Alanı Nerede?

Ankara Esenboğa Havaalanı sigara içme alanı terası nerede? nasıl gidilir? Esenboğa havalimanında nerede sigara içilir gibi en çok karşılaşılan ve sigara kullananların adeta kâbusu durumuna gelen sigara içme alanının nerede olduğunun aranması ve sigara içme terasının yerinin bir türlü bulunamaması durumuna açıklık getirmeye çalışacağız.

Ankara Esenboğa Havaalanı iç/dış hatlar terminalinde sigara içilebiliyor mu?

reklamlar

Uçağınızın gecikmesi, havaalanına erken gelmeniz vb. pek çok durumda o kapılardan içeriye geçtiğinizde artık geri dönüşü yok. Acilen bir sigara içme alanı gerekli. Sigara tiryakileri için endişeli saatler başlıyor demektir. Çok endişelenmeye gerek yok bunun için Esenboğa Havalimanında sigara içilebilir teraslar, kafeler bulunmaktadır.

Ankara Esenboğa Havaalanında nerede sigara içilir?

Havaalanında özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar sigara içilebilen yerleri aşağıda haritalı olarak sizlere göstereceğiz.

Esenboğa Havaalanı Sigara İçilebilen Yerler (İç Hatlar Gidiş Katı)

esenboğa havaalanı sigara içme alanı

Haritada Ek çizgilerle belirtilen alanlar 6 Numaralı kafenin orası ve üst kattaki teras bölümünde (Cafe Nero) sigara içilmektedir.

Üst Kat Cafe Nero

Buraya giderek kahveniz eşliğinde sigaranızı içebilirsiniz.

Alt Kat 301-308 Tadında Anadolu

Burada çayınızla birlikte sigaranızı içebilirsiniz.

Esenboğa İç Hatlar Geliş Katı Sigara İçilebilir Yerler

esenboğa havaalanı sigara içme alanı

Yandaki görselde Yeşil Renkli olarak 1 Numara ile gösterilen yer Cafe Nero, 2 Numara ile gösterilen yer ise Seferi Cafe’dir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yabancı Numaralardan Gelen Cevapsız Çağrılara Dikkat! Numara Kime Ait

Cafe Nero

Buraya giderek kahveniz eşliğinde sigaranızı içebilirsiniz.

Seferi Cafe (Uzak Uçak / Busgate)

Çay veya kahve eşliğinde sigara içebilirsiniz. Yiyecek ve içeceğin yanı sıra gazete, cd, dergi gibi anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Size faydalı olabildik mi? Sigaranızı içerken aşağıdaki yorum kısmından bir yorum yaparsanız seviniriz.

Esenboğa Dış Hatlar Gidiş Katı Sigara İçilebilir Yerler

esenboğa havaalanı sigara içme alanı

Esenboğa Dış hatlar gidiş bölümünde 10 Numara ile belirtilen Teras Cafe’ye giderek çayınızla birlikte sigaranızı içebilirsiniz.

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. Sonunda keşfettim 303-304 nolu kapının orada özellikle aktarmadan gelen yolcular için şahsım adına büyük sorundu 1 saatlik aramamın sonucunda ulaştım çok şükür, 100 nolu kapıların oradan asansöre binip 0 a basın asansörden indikten sonra sola yönelin en sonda.

    • Helal. aktarmada indin 100 nolu kapıların oradan asansöre binip 0 bastık indikten sonra sola döndük bulduk, tekrar aktarma uçağına bineceğiz. aynı asansörde 1e mi basıyoruz.? sen büyük bir iş başarmıssın. 🙂

  2. Daha 20 gün önce deli gibi sigara içme alanı aradım. Özellikle gidip kafe çalışanlarına sordum. Öyle bir yer yok. O köy duman olmuş puff. Hayııırrr!!! Olamaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles