Antalya Asat Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Antalya Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASAT) Antalya ve İlçeleri  Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ASAT Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Antalya ve ilçeleri ASAT Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Antalya ASAT Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için ASAT abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Antalya su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa ASAT web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.antalya asat borç ödeme

Antalya ve ilçeleri Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ASAT Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer ASAT Antalya web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Antalya ASAT faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Çağrı Merkezimizce  müşterilerimize 7 gün 24 saat her konuda telefonla bilgilendirme,  imza gerektirmeyen konularda başvuru alma ve yönlendirme hizmeti verilmekte olup,  İnceleme(yerinde tespit) gerektiren konular ilgili departmanlara iletilmektedir. Ayrıca Alo ASAT 185 hattını arayarak  borç öğrenme, su kesintisi ve arıza olan bölgeler hakkında günlük bilgi  alabilirsiniz..

Puan Ver

Yorum yapın