Apple Türkiye Garanti Süresi Sorgulama ve Yetkili Servis (Macbook,iPad vb.)

APPLE Marka Masaüstü bilgisayar (Macintosh), Laptop-Notebook (MacBook),  Tablet (iPad) için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? APPLE-Mac laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

APPLE  markası bilgisayar sektöründe kendine has özellikleriyle fark yaratarak yoluna devam ediyor. Apple iPad, MacBook, iPhone Markalarıyla ve  tablet,  notebook, masaüstü bilgisayar  ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki APPLE Türkiye teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? APPLE garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? APPLE Türkiye müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

Apple bilgisayar garanti durumu sorgulamak için Apple bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile APPLE bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını APPLE üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • APPLE Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • APPLE PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • APPLE Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.N: ile başlar.
  • APPLE Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • APPLE Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur. S.N: ile başlar.
  • APPLE Ultrabook’larda Seri Numarası Alt kısımdaki etikette bulunur.

Size en yakın APPLE yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve Apple ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

APPLE Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için APPLE Türkiye müşteri hizmetleri “00800 448 829 878” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. APPLE cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın