ARMADAŞ | Arsan Maraş Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kahramanmaraş Şehir merkezi ve ilçelerinde (Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu) ARMADAŞ | Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım A.Ş. bünyesinde hizmet alanlar doğalgaz faturalarını internet üzerinden online işlemler menüsü sayesinde sorgulayabilir ve ARMADAŞ Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ARMADAŞ Kahramanmaraş Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için Kahramanmaraş ARMADAŞ aboneliğinize ait abone/sözleşme numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak ARMADAŞ Kahramanmaraş doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

armadaş fatura sorgulama

Doğalgaz faturanızı telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için ve varsa başka soruların cevabını müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası ile öğrenebilirsiniz.  Doğalgaz Acil Durum Numarası: 187. Armadaş Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezi numarası : (0344) 216 10 10

ARMADAŞ Kahramanmaraş Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Kahramanmaraş Şehir merkezi ve ilçelerinde (Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu) Doğalgaz faturanızı ARMADAŞ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek ARMADAŞ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

KAHRAMANMARAŞ İDARİ BİNASI
Adres : Haydar Bey Mah. Hanifi Mahçiçek Bulvarı Başköşe Apt. No: 21 KAHRAMANMARAŞ
Telefon : (0344) 216 10 10
Fax : (0344) 216 18 81
E-posta : [email protected]

ŞANTİYE BİNASI
Adres : Şazibey Mahallesi Batı Çevre Yolu Yanı Toprak Mahsulleri Ofisi Bitişiği KAHRAMANMARAŞ
Telefon : (0344) 235 28 88
Fax : (0344) 235 28 18
E-posta :

İSTANBUL MERKEZ
Adres : Piri Reis Caddesi No:3 MALTEPE / İSTANBUL
Telefon : (0216) 305 50 48
Fax : (0216) 371 98 08
E-posta : [email protected]

 

Puan Ver

Yorum yapın