ASUS Türkiye Garanti Durumu Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri

ASUS Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook(Eee PC), Ultrabook(Vivobook), Tablet (Eee Pad), PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? ASUS laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

Bilgisayar ve donanım dünyasında ve özellikle diz üstü bilgisayarlar ile birlikte ismini kalite ve performansla birlikte üst seviyeye yazdıran ASUS  markası tablet (Eee pad), netbook(Eee PC), notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook (vivobook) ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki ASUS teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? ASUS garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? ASUS müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

Asus bilgisayar garanti durumu sorgulamak için Asus bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile ASUS bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını ASUS üzerinde Nasıl Bulabilirim?

 • ASUS Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur. Seri numarası (Serial No) Kelimesinden sonraki 10 Haneli rakamdır.
 • ASUS PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
 • ASUS EeePC (Netbook) seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.N: ile başlar.
 • ASUS Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
 • ASUS EeePad (Tablet) Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur. S.N: ile başlar. Veya Tabletinizde “Ayarlar” bölümünden “Tablet Hakkında” sekmesini tıkladığınızda görüntüleyebilirsiniz.
 • ASUS Ultrabook’larda (Vivobook) Seri Numarası Alt kısımdaki etikette bulunur.

ASUS cihazınızı daha önce yetkili teknik servise gönderdiyseniz ürünüzün tamiri ve onarımı hakkında bilgi ve takip için tıklayın.

ASUS MArka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için ASUS Türkiye müşteri hizmetleri “0216 5243000” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. ASUS cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

“ASUS Türkiye Garanti Durumu Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri” üzerine 3 yorum

 1. Telefonum zenfone 5 sarjım 5 saat içersinde bitiyor ve bu durum aldığımdan beri devam ediyor bize nasıl yardımcı olabilirsiniz yalniz cihazı ben şubat ayında aldım teklifler

  Cevapla
 2. ASUS LEPTOP ALDIM İNTERNETTEN ARIZA OLUŞTURDUM GARANTİLİ OLMASINA RAĞMEN GARANTİ DIŞI BAKILAN YERE GİTMİŞ TELEFON İLE GÖRÜŞTÜK 11 GÜNDÜR LEPTOPUM ELİME GEÇMEDİ SERVİS VERİLECEK HİZMET NOKTALARININ İYİ ARAŞTIRILMALI

  Cevapla

Yorum yapın