Axess Chip Puan Geçen Güncel Market, Mağaza ve Alışveriş Siteleri

Axess Kredi kartı ile yaptığım harcamalardan kazandığım Axess chip puanlarımı kullanabileceğim mağazalar nelerdir? Nerelerde kullanabilirim? Puanlarımın Geçerli olduğu Marketler Hangileridir? Hangi marketlerde kullanabilirim? Axess puanım ile internetten alışveriş yapmak için hangi alışveriş sitelerini kullanabilirim? Kredi Kartı Puanlarım ile Hangi akaryakıt istasyonlarını kullanabilirim?, Uçak bileti alabilir miyim?

Axess Chip Puan Nerelerde Kullanılır?

Bu Chip para puanları akaryakıt istasyonlarında, marketlerde, mağazalarda ve alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Chip para puanlarınızı zorluk çekmeden kullanabilmeniz için bir araştırma yaptık.
Axess kredi kartınız ile kazandığınız Chip para puanlarınızı kolaylıkla harcayabileceğiniz güncel mağazalar, marketler ve alışveriş siteleri:

axess chip puan
  • Marketler : KİLER, CARREFOUR, ŞOK, MİGROS, KİPA, (BİM-A101 ???)
  • Mağazalar : BOYNER MAĞAZALARI, TEKZEN MAĞAZALARI, LC WAIKIKI MAĞAZALARI, MEDIAMARKT MAĞAZALARI, BİMEKS, KOÇTAŞ, TEKNOSA,
  • Alışveriş Siteleri : N11.COM, MARKAFONI.COM, HIZLIAL.COM, HEPSIBURADA.COM, BİMEKS.COM, MEDİAMARKT.COM, LIDYANA.COM, KLIKSA.COM
  • Akaryakıt İstasyonları: TOTAL AKARYAKIT, OPET AKARYAKIT, PETROL OFİSİ, BP AKARYAKIT, AYGAZ

Axess kredi kartı anlaşmalı yerlerden yaptığınız harcamalar tutarına ve katıldığınız kampanya seçeneklerine göre her harcamanızda Axess kredi kartınıza Chip para puan kazancınız eklenmektedir.

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın