Aydem Elektrik Fatura Sorgulama ve Taksitli Fatura Ödeme Seçenekleri

Aydem Elektrik Faturası Sorgulama ve İnternetten Kredi Kartı ile Ödeme İşlemleri. Aydın, Denizli, Muğla İllerine Elektrik Dağıtımını gerçekleştiren Aydem Elektrik Dağıtım Şirketi Elektrik Faturalarını online olarak kredi kartınızla taksitli veya peşin olarak ödeyebilirsiniz. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Bereket Enerji Grubu’nun bir iştirakidir

  • Aydem Aydın Hizmet Bölgesi : Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar
  • Aydem Denizli Hizmet Bölgesi : Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar, Tavas
  • Aydem Muğla Hizmet Bölgesi : Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Ortaca, Seydikemer, Ula, Yatağan,

Aydem Elektrik Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemi Nasıl Yapılıyor? Aydın, Denizli, Muğla illerine ait elektrik faturası Borç sorgulama işlemini :

  • İnternet Sitesi Üzerinden : www.aydem.com web sitesi üzerinden tesisat numaranız ile sorgulayabilirsiniz.
  • Aydem borç sorgulama
  • 44 44 186’yı Arayarak : Aydem Elektrik İletişim Merkezi 44 44 186’yı arayarak sesli yanıt sisteminden tesisat numaranızı girerek güncel borç durumunuzu takip edebilirsiniz.

AYDEM İnternetten Elektrik Faturası Ödeme İşlemi Nasıl Yapılıyor? Taksit İmkanı var mı? Aydın, Denizli ve Muğla illerindeki Aydem elektrik aboneleri, güncel veya ödenmemiş (gecikmedeki) elektrik fatura ödemelerini kredi kartlarına 2 ile 9 aya varan taksitlendirmeyle yapabilirler. Aydem elektrik Faturası Ödeme seçenekleri aşağıdaki resimdeki gibidir.

Aydem Elektrik Ödeme Seçenekleri

Tesisat/Abone Numaram Nerede Yazar : Geçmiş döneme ait Adınıza düzenlenmiş elektrik faturası üzerinde, üst kısımda yer alan “Tesisat No” bölümünden veya 44 44 186 Aydem İletişim Merkezini arayarak tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz.

Alternatif Online Ödeme sistemi ise bankaların üyelik, şifre veya banka müşterisi olmanızı gerekmeyen bir sistem ile fatura tahsilatı için kurdukları sistemlerdir. Örnek olarak YapıKredi bankasını vereceğiz. Yapı Kredi bankası internet sitesine girdiğinizde (Adres : “www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/elektrik-odeme”) Aşağıdaki resimde göreceğiniz ekran karşınıza gelecek.

aydem online fatura ödeme

Buradan Hızlı Kurum arama kısmına “AYDEM” yazdığınızda istediğiniz seçenekler karşınıza gelecek. Sonrasında ise Abone/Tesisat numarası ile aydem elektrik faturanızı sorgulayacak ve sonraki adımlarda güvenli kredi kartı ile ödeme işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Dekontu çıktı alabilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın