Aydın ASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Aydın ve İlçeleri Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Aydın ve ilçeleri ASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Aydın ASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için ASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Aydın su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa ASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.aydın aski fatura ödeme

Aydın ve ilçeleri Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer ASKİ Aydın web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Aydın ASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

ASKİ Aydın Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın