Ayedaş (AYESAŞ) Elektrik Fatura Sorgulama ve Online Ödeme Seçenekleri

Ayedaş Online (Enerjisa) Elektrik Fatura borcu sorgulama ve Online Ödeme Seçenekleri nelerdir? Sistem Nasıl Çalışıyor? Türkiye genelinde büyük bir elektrik üretim, dağıtım ağına sahip enerjisa İstanbul Anadolu Yakasındaki elektrik iletim, dağıtım ve perakende satış işlemlerini de yürütmektedir.

Ayedaş EnerjiSA bünyesinde İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş, Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

EnerjiSA AYEDAŞ web sitesi üzerinden güncel elektrik kesintilerini, planlı elektrik kesintisi tarihlerini, güncel ve geçmiş elektrik fatura borcunuzu sorgulama işleminizi ve diğer abonelik işlemlerini kolaylıkla gerçekleştrebilirsiniz.

Bütün sorularınız için 444 4 372 Enerjisa Çağrı Merkezini Arayabilirsiniz.

EnerjiSA AYEDAŞ/AYESAŞ Elektrik Fatura Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır? baskent edas fatura sorgulama

online.enerjisa.com.tr” üzerinden elektrik fatura borcunuzu Müşteri numaranız veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilirsiniz.

Müşteri Numaranızı soldaki resimde gördüğünüz üzere eski bir faturanız üzerindeki tüketici numaranız demektir.

Enerjisa Ayedaş Faturası İnternetten Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

İlk seçenek hemen bütün elektrik dağıtım firmalarında olduğu gibi bankaların internet bankacılığı menüsü altındaki fatura ödeme sekmesinden ödeme işleminizi vadesiz hesabınızdan nakit veya bağlı kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bankacılığına sahip olmayanlar için ise şifresiz ödeme olanakları sunan bankaların E-Ödeme sistemlerinden faydalanmak olacaktır. Burada örnek olarak yapı kredi bankasının şifre veya banka müşterisi olmanıza gerek olmayan ödeme sisteminden bahsedeceğiz. üyeliksiz fatura sorgulama ve ödeme sisteminde girerek kurum arama kısmından “enerjisa ayesaş” aratarak tesisat numaranızla birlikte sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için tıklayın

ayedaş fatura ödeme

İşleme devam ettiğinizde ise Burada kredi kartı bilgilerinizi girerek ve ödemek istediğiniz faturayı listeden seçerek ödeme işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödenmiş fatura bilgisi hızlı bir şekilde Enerjisa Ayedaş sistemine ulaşmaktadır.

Puan Ver

Yorum yapın