Bakire Kızlar Nasıl Mastürbasyon yapar? Kızlık Zarı Bozulur mu?

Mastürbasyon doğal bir eylemdir ancak toplum yapısı olarak bakire kızlar nasıl mastürbasyon yapar? konusu her zaman merak uyandırır. Burada bekarete yani kızlık zarına zarar gelme korkusu bulunmaktadır.

Bakire kızlar boşalabilir mi? Bakire bir kızla nasıl sevişilir? Bakireyken nasıl masturbasyon yapılır? Sizler için bu soruları özetle cevaplayacağız.

Mastürbasyon Nedir?

Öncelikle mastürbasyon ne demek onu bilmek gerekiyor. Mastürbasyon kadın veya erkeğin cinsel doyuma ulaşabilmek için kendi kendilerini uyararak yaptıkları eylemdir. Aşırıya kaçılmadığı müddetçe zararlı bir eylem değildir.

Bekarete, kızlık zarına zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapılır?

Öncelikle kuralları unutmayın. Kızlık zarı vajina içerisinde bir parmak boğumu civarında mesafede bulunmaktadır. Şehvet anında bir hata yapmamak için ilk kural kesinlikle parmağınızı veya başka bir cismi vajina içerisine sokmayın. Böyle olduğu sürece hiçbir şekilde kızlık zarınız zarar görmez.

Bakire Kızlar İçin Mastürbasyon Teknikleri

Bakire kızlar nasıl mastürbasyon yapar? Öncelikle hayal gücünüzü kullanmalısınız veya bu konuda size yardımcı olacak bir fotoğraf yada video olmalıdır. Şehvet ilk olarak zihinde gerçekleşir. Hoşlandığınız birini zihninizde yanınızda canlandırdığınızda, size dokunduğunu hayal ettiğinizde zaten vajinanızda bir ıslaklık hissetmeye başlayabilirsiniz.

Bu ıslaklıktan korkmanıza gerek yok. Bu ıslanmaya zevk suyu adı verilir ve vajina aslında kendisini bir ilişki için hazırlamaya başlar. Kurduğunuz hayalden zevk aldığınızın kanıtıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Cinsel Yollarla Bulaşan Hastalıklar Nelerdir? Nasıl Bulaşır?

Kilitoris Nedir?

Aşağıdaki resimde kilitorisi görebilirsiniz. Kilitoris civarına yapacağınız dokunuşlar önemli olacaktır.

kilitoris
Kilitoris nedir?

Hayal kurma kısmını gerçekleştirirken kilitorise parmaklarınızla ince dokunuşlar yapabilir ve vajinaya az miktar baskı yaparak (aşırıya kaçmayın) tahrik olabilirsiniz. Bunun yanında diğer zevk aldığınız noktalara, meme uçlarınıza dokunarak mastürbasyondan alacağınız zevki en yüksek noktalara çıkartabilirsiniz.

bakire kızlar nasıl mastürbasyon yapar
bakire kızlar nasıl mastürbasyon yapar

Alternatif, Resimli Mastürbasyon Teknikleri

Mastürbasyon yaparken seksi iç çamaşırlarınızdan birini giyerek ayna karşısında kendinize dokunmanız size ekstra zevk verebilir.

Titreşim veya Tazyikli Su Yoluyla Mastürbasyon

tazyikli su ile mastürbasyon

Titreşimli cihazları vajina üzerine tutarak veya duş başlığından bir miktar tazyik vererek daha fazla zevk duyma olasılığınız var.

Yastık Metodu ile Mastürbasyon

yastık ile mastürbasyon

Yastığı bacak aranıza alarak, partnerinizle ilişkiye girdiğinizi hayal ederek sürtünmek ayrı bir zevk verebilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi ne parmaklarınızı ne de başka bir cismi vajina içerisine sokmayın. Aksi taktirde kızlık zarınız zarar görebilir, bekaretinizi kaybedebilirsiniz.

Sevgilimle birlikte mastürbasyon yapabilir miyim?

Mastürbasyonu kendi kendinize yapabileceğiniz gibi partneriniz ile birlikte de yapabilirsiniz. Daha fazla zevk alacağınız kesin ancak bekaret kurallarına dikkat etmeniz, o anki şehvet ile hareket ederek pişman olacağınız şeyler yaşamamaya dikkat etmelisiniz.

Telefonda veya görüntülü görüşme ile mastürbasyon olur mu?

Güvenli bir yol olmamakla birlikte bu da mastürbasyon için etkili yöntemlerden biridir. Hayal gücünüzü daha iyi kullanmanızı sağlar ve zevk dolu bir orgazm yaşayabilirsiniz. Görüntülü görüşme ile mastürbasyonun kötü yanı karşınızdaki herhangi bir sebeple ekran görüntüsü alır, görüşmeyi kaydedebilir. Bu durum da istenmedik ifşalara sebep olabilir.

Buraya kadar bakire kızlar nasıl mastürbasyon yapar sorusunun cevabını vermiş olduk.

Bakire kızlar nasıl orgazm olur? Nasıl boşalır

Mastürbasyon ile her kadın aynı şekilde orgazm olur. Nefes alış verişi sıklaşır, aldığınız zevke göre hafif veya şiddetli inleme durumu yaşayabilirsiniz. Hissedilen sıcaklık artar ve zevk durumunuza göre titreme belirtileri göstererek orgazm gerçekleşir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğal Afrodizyaklar Nelerdir? 10'larca Seçenek

Burada sadece basit belirtilerden bahsedebiliriz. Çünkü orgazm bedensel ve zihinsel olarak hissedebileceğiniz bir durumdur. Boşalma sonrasında yaşayacağınız rahatlama ise bunun ödülü olacaktır.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles