Balıkesir BASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Balıkesir ve İlçeleri Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk BASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Balıkesir ve ilçeleri BASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Balıkesir BASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için BASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Balıkesir su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa BASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.baski su faturası sorgulama

Balıkesir ve ilçeleri Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk BASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer BASKİ Balıkesir web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Balıkesir BASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

BASKİ Balıkesir Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın