BimCELL Online Kredi Kartı ile Cep Lira- TL Yükleme

Bimcell Online işlemler Kredi kartıyla internet üzerinden Kendi hattıma veya başka hatta TL Bakiye yüklemesi nasıl yapılır? En az ve En Çok Ne kadar TL yüklemesi yapabilirim? Bimcell.com.tr resmi web sitesi TL yükleme işlemlerini Nereden yapacağım?. Bimcell online TL Yükleme işlemleri. Bimcell online TL Yükleme işlemleri. Bimcell online TL Yükleme işlemleri. Kampanya süresince her 29 günde bir tek seferde en az 20 TL yuklemenizde BİMcell’den 30 gün geçerli 500 SMS ve 1 GB internet hediye

Bimcell En Az, En Çok Ne Kadar TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim? Bimcell faturasız hattınıza Bimcell internet sitesi üzerinden en az 15 TL En çok 100 TL  tutarlarında bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Bimcell Kontörlü Hat Kredi kartıyla TL Bakiye yüklemesi : Bimcell.com.tr online servisleri ile 3D Secure güvenlik sistemine sahip kredi kartı/bankamatik kartı ile ödeme sistemi ile Bimcell Faturasız Hattınıza TL Bakiye yüklemenizi istediğiniz kredi kartı veya bankamatik kartıyla yapabilirsiniz. Bimcell.com.tr aracılığıyla TL Bakiye (Kontör) yüklemesi için Tıklayın.

Başkasının Bimcell Hattına Nasıl TL Yükleyebilir miyim? Bu yöntem ile İsterseniz bir başkasının cep telefonu numarasına da TL Bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Başka Nasıl TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim?
1-İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık : Kredi kartınız veya bankadaki nakit paranız ile Bimcell Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesi yapmak için Bankanızın internet bankacılığı sitesi veya bankanızın mobil bankacılık uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler menüsü içerisinde GSM TL Yükleme İşlemlerini Göreceksiniz.

2- Herhangi bir Banka Atm (Bankamatik) ile : Bimcell Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesini pek çok bankanın bankamatiklerinden (atm) de ister kredi kartınızla isterseniz nakit olarak kartsız işlem menüsü ile gerçekleştirebilirsiniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkcell Arayan Numara ve Reklam Mesajları Engelleme Servisi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles