Blackberry Akıllı Telefon Garanti Durumu/Süresi Sorgulama KVK

Blackberry Cep Telefonu Garantisi Devam Ediyor Mu? IMEI (Seri No) ile Blackberry Akıllı Telefon Yetkili Servis ve Garanti Sorgulama

Blackberry Bold serisi ile birlikte Blackberry Z10, Blackberry Q10  gibi mowpleriyle ve yeni özellikleriyle satış performansını arttırmaya devam ediyor.

Ancak Blackberry cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte Blackberry akıllı telefonların “arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri (KVK) konusu da ön plana çıkmaya başladı. Blackberry cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, Blackberry telefonların garantili veya garantisiz olarak Blackberry yetkili servislerinde onarılması ve servis durumunun internetten öğrenilmesi gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

Blackberry cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI (seri numarası) numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Blackberry cep telefonunuzun imei (seri numarası) numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

BLACKBERRY Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için tıklayın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  TTNet Kurumsal Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Kurumsal Abone Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles