Burdur Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Burdur diş hastaneleri ve ilçe devlet hastanelerinin diş polikliniklerine randevu almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Burdur ağız ve diş sağlığı merkezi doktor randevusunu internetten alabilirsiniz. Burdur Merkezi hekim randevu sistemi ile geçmiş diş hekimi randevularınızı görebilir, doktorlarınızı ve randevu iptal işlemlerini yapabileceksiniz.

reklamlar

Burdur ağız ve diş sağlığı merkezi, diş polikliniklerine ait randevu sistemine ister e-devlet şifreniz ile isterseniz sisteme yeni üyelik oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Burdur ilindeki bütün diş hekimleri listesini bulabilirsiniz.

Burdur Merkez ve Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova Diş hastaneleri doktorlarından veya devlet hastanelerinin diş doktorları için aşağıda belirtilen hastanelerden online randevu alabilirsiniz.

Randevu Alabileceğiniz Burdur Diş Hastaneleri ve Diş Poliklinikleri

 • BURDUR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİBURDUR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI AĞLASUN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
 • BURDUR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI BUCAK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
 • BURDUR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI ÇAVDIR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
 • BURDUR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI KARAMANLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
 • BURDUR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI TEFENNİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
 • BURDUR GÖLHİSAR DEVLET HASTANESİ
 • BURDUR YEŞİLOVA DEVLET HASTANESİ

Burdur diş hastanelerinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Burdur diş hastanelerinde randevusuz işlem yapabilmek için acil servise başvurmanız gerekmektedir.

Burdur Diş Hastaneleri

Burdur MHRS Diş Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

 • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile : ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Afyonkarahisar Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Burdur Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “mhrs.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz. 

Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Burdur ilinde istediğiniz ilçedeki diş Hastanesi seçeneğini seçtiğinizde Çocuk Diş Polikliniği veya Genel diş polikliniği seçiminizi yapmanız gerekir. Daha sonra İstediğiniz doktoru (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi genelindeki bütün diş hekimlerini görebilirsiniz.) seçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles