Bursa BUSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) Bursa ve İlçeleri Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir BUSKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Bursa ve ilçeleri BUSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Bursa BUSKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için BUSKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Bursa su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa BUSKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.bursa buski su faturası ödeme

Bursa ve ilçeleri Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir BUSKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer BUSKİ Bursa web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Bursa BUSKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

BUSKİ Bursa Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın