BursaGaz Online Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bursa Şehrinin çoğunluk ilçelerinde doğalgaz dağıtım görevini yürüten BursaGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş online işlemler sayfası ile şahsınıza veya kurumunuza ait tüm doğalgaz aboneliklerinin, borç bilgilerini görebilir, gaz faturalarınızın kopyasını alabilir, online endeks bildirebilir, iç tesisat projelerinizi görebilir, iptal yerine sözleşmeleriniz için tesisat kontrol randevusu alabilirsiniz. Size özel alanlara ulaşmak için gerekli olan şifreye üye ol kısmından gerekli bilgileri girerek ulaşabilirsiniz.

Bursa ve İlçeleri (Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi) Doğalgaz faturanızı online sorgulama ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden bahsedeceğiz.

BursaGaz Bursa Doğalgaz Fatura sorgulama : Buraya tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz üye ol butonuna tıklayarak kolaylıkla üye olarak güncel ve geçmiş bütün fatura bilgilerinizi görebilirsiniz.

bursagaz doğalgaz 1BursaGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Bursa ve İlçeleri (Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi) Doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan BursaGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

BursaGaz Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

BURSAGAZ Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Ticaret ve Taahhüt A.Ş. 
Adres: Bağlarbaşı Mah.1.Bakım Sok. No:2 (Esentepe Kavşağı)  Osmangazi/BURSA
Çağrı Merkezi: 444 11 33

Puan Ver

Yorum yapın