9 Etkili Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemi

Küçük memeleri büyütmek için yapılan masaj, egzersizlerin yanında uygulanan bitkisel göğüs büyütme tarifleri de bu süreci desteklemektedir.

Küçük memelerinizden rahatsızsanız ve cerrahi operasyon, ameliyat dışında bir arayış içerisindeyseniz sizler için en çok kullanılan bitkisel göğüs büyütme yöntemlerini hazırladık.

reklamlar

Bilinenin aksine göğüs büyütmek için tek yol estetik operasyon değildir pek çok doğal ve bitkisel göğüs büyütme yöntemleri bulunmaktadır.

Küçük memelerin kötü yönleri nelerdir?

Elbise seçiminde veya elbisenin üzerine oturmasında zorluk çıkabilir, Görüntüye bağlı olarak özgüven eksikliği hissettirebilir, Partnerine karşı dişilik yetersizliği, mahcup olma düşüncesi oluşturabilir, Beğenilmeme korkusu yaratabilir.

Göğüs büyütmek için en etkili yol tabi ki göğüs büyütme estetiği yani cerrahi operasyon ile kesin sonuç alınmaktadır. Bunun yanı sıra göğüs büyütücü olduğu söylenen ilaçlardan uzak durulması gerekmektedir. Çünkü göğüs büyütme ilaçlarının bir çoğu vücudun hormon dengesini bozarak göğüs büyütmeye katkı sağladığından pek çok sağlık sorunu ile baş başa kalabilirsiniz. Bu yüzden bir hekime danışmadan ilaç kullanımı yapmamalısınız.

Sizler için ameliyatsız, estetik operasyon gerekmeden doğal, bitkisel göğüs büyütme yöntemlerini araştırdık.

Bitkisel kürler yanında masaj ve egzersiz yöntemlerini de incelemek isterseniz Göğüs Büyütme Masajı, Egzersizleri Nasıl Yapılır başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ev Yapımı Saç Bakım Maskeleri

Evde Uygulayabileceğiniz, Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Kadının duruşunu, asaletini gösteren ve güzel bir vücudu tamamlayan önemli unsurlardan birisi olan ideal göğüs ölçülerine sahip olmak aynı zamanda giyilen elbiseyi de gösteren önemli etkendir. Bitkisel ve Doğal yöntemlerle ameliyatsız Küçük Göğüslerden kurtulmak artık mümkün. Tamamen kendi hazırlayacağınız bitkisel yöntemlerle göğüslerinizde 7-8 santimetreye varan büyüme ve dolgunluğa ulaşabilirsiniz.

Dr. İbrahim Saraçoğlu’na Göre Bitkisel Göğüs Büyütme

Dr. İbrahim Saraçoğlu doğal ve bitkisel yöntemlerle küçük göğüs ölçülerinin nasıl büyütüleceğini açıklıyor. Göğüs büyütmek isteyen kadınlar için üç şifalı üründen bahsetmektedir. Muz, Avokado ve Karabaş otu…

İdeal ölçülerde göğüslere sahip olmak için ameliyat ve estetik operasyona başvurmadan doğal ve bitkisel yöntemlerle göğüs büyütmek için :

  • MUZ, her gün yendiğinde göğüs büyütmeye fayda sağlar.
  • AVAKADO, olgunlaşmış bir avokado gazeteye sarılarak 4 gün bekletilir. Yumuşamış avokadonun kabuklarını ince şekilde soyun ve çatalla ezerek üzerine limon sıkın.  Haftada 3 defa yemek göğüs büyütmeye fayda sağlayacaktır.
  • KARABAŞOTU ise her şekilde göğüs büyütmeye çok faydalıdır.

Prof.Dr. Suna Dumankaya Tarifi ile Göğüs Büyütme İçin Şifalı Bitkiler ve Kullanım Yöntemleri

Prof.Dr. Suna Dumankaya’nın hazırladığı Ameliyatsız, tamamen doğal ve bitkisel karışım ile daha büyük, daha dolgun göğüslere sahip olmak için hazırlayacağınız karışım için gerekli malzemeler :

Yarım litre kaynatılmış, soğutulmuş su, 250 gram çemen otu filizi, 1 tutam anason, 1 tutam fesleğen, 1 tutam frenk kimyonu, 1 tutam dereotu, 1 tutam rezene, 1 tutam meyan kökü tozu, 1 tutam mercanköşk, 1 tutam limon otu

Hazırladığınız tüm malzemeleri cam bir kap içerisinde koyarak 15 dakika kaynatın ve ardından soğumaya bırakın. Göğüs büyütücü bitkisel karışımı sabah ve akşamları birer çay bardağı soğuk olarak tüketin. Tadını beğenmezseniz bal ve limon ile tatlandırabilirsiniz.

Göğüs Büyütücü Şerbetçi Otu Kremi evde nasıl yapılır?

Şerbetçi Otu ile bitkisel göğüs büyütme
Şerbetçi Otu ile meme büyütme

Geçmişten günümüze gelen bir göğüs büyütme yöntemi ise şebetçi otunun kozalak ekstresi ile yapılmaktadır. Nadir aktarlarda bulunabilen şerbetçi otu kozalak ekstresi dolgun, güzel göğüslere sahip olmanızı sağlayan krem ile birlikte göğsünüze masaj yaparak uygulayabilirsiniz.  Göğüslerin 2 Ayda 7 cm büyüdüğü iddia edilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşırı Gece Terlemesi Sebepleri ve Tedavisi

Bir miktar şerbetçi otunu cezveye koyun ve üzerine üçte biri miktarda su ekleyerek 15 dakika kaynatın. Kaynama sonrasında şerbetçi otu karışımını 15 dakika dinlendirin.

Karışım içerisine hafif koyu kıvama gelene kadar yağsız cilt yada el kremi katıp bir gün dinlenmeye bırakacağız. Ertesi gün yatmadan önce göğüslerinize masaj yaparak kremi uygulayabilirsiniz.  Sabah göğüslerinizdeki dolgunluğu hissedeceksiniz.

Doğal Tarçın Yağı ile Etkili ve Hızlı Bitkisel Göğüs Büyütme (En çok tercih Edilen)

tarçın ile bitkisel göğüs büyütme
Tarçın yağı ile meme büyütme

Göğüs büyütmede uygulanan bitkisel yağlardan en popüler olanı ise tarçın yağıdır. Tarçın yağı içeriğindeki bileşikle birlikte göğüslere doğrudan dolgunlaştırıcı etki yapmaktadır.

Tarçın yağını göğsünüze uygularken uç kısmına uygulamamaya özen göstermeniz gerekir aksi takdirde göğüs uçlarınızda yanma hissi meydana gelebilir. Sade olarak uygulayacağınız tarçın yağını her gün yatmadan önce masaj yardımıyla yedirerek göğüslerinize uygulamalısınız ve 3-4 hafta içinde memelerinizin hacminde belirgin bir değişiklik görebileceksiniz.

Masaj Nasıl Yapılmalı : Avuçlarınızı göğüslerinizi kavrayacak şekilde yerleştirerek daha çok yukarı olacak şekilde dairesel hareketler uygulayın. (Saat yönünde)  3-5 dakika uygulayacağınız bu hareketlerle göğüs çevresi kaslarınızın tekrardan zamanla diri hale gelmesi sağlanacaktır.

Çörek Otu Yağı ile Etkili, Fark Edilir Göğüs Büyümesi Sağlayabilirsiniz.

çörek otu yağı ile bitkisel göğüs büyütme
Çörek otu yağı ile meme büyütme

Çörek otu yağı ile ameliyatsız, bitkisel yöntemle göğüslerinizi olduğundan daha büyük hale getirebilirsiniz.

Çörekotu yağını az miktar parmak uçlarınıza alarak göğüslerinize masaj yapmanız yeterlidir.  Sürdüğünüz çörekotu yağı göğüs bölgenizde kan dolaşımınızı hızlandırarak kısa sürede göğüslerinizde belirgin değişim gözlemleyeceksiniz.  

Bu masajı her gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Sizin için tek kötü yanı kokusu olabilir.

Karaüzüm Çekirdeği ile Etkili ve Bitkisel Göğüs Büyütme Yöntemleri

kara üzüm çekirdeği ile bitkisel göğüs büyütme
kara üzüm çekirdeği ile meme büyütme

Bitkisel yollarla daha dolgun, büyük göğüslere sahip olmanızın bir yolu da kara üzüm çekirdeğidir. Kara üzüm çekirdeğinin yağında bulunan E vitamini ve Omega 6 Kolestrol açısından da faydalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bacakları Diri ve Canlı Tutmak İçin Uygulanan Yöntemler

Aromaterapide masaj yağı olarak da kullanılan kara üzüm çekirdeği hormonel denge üzerindeki etkisi nedeniyle göğüsler üzerinde büyütücü etkisi vardır.  Kara üzüm çekirdeğini hemen her aktarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Doğal göğüs büyütme etkisiyle bilinen kara üzüm çekirdeğinin toz halini her sabah bir yemek kaşığı yoğurda bir tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeği tozu karıştırarak yemelisiniz. Asla günde bir defadan fazla tüketilmemelidir. Bu yolla göğüslerinizde doğal yolla büyüme gerçekleştirebilirsiniz.

Çemenotu Bitkisi ile Bitkisel Göğüs Büyütme.

çemenotu bitkisi ile bitkisel göğüs büyütme
Çemenotu bitkisi ile meme büyütme

Çemen otu bitkisi, tohumlarında yüksek oranlarda diosgenin (kadın cinsiyet hormonu östrojenin yarı sentetik formunu elde etmek için kullanılan kimyasal) içerir. Östrojenin başlıca iki etkisi göğüs büyümesiyle ilgilidir. Hormon, göğüs hücrelerinin büyümesine yol açar ve su tutulmasına neden olur.

Zaten bilindiği üzere kadınların doğum kontrolü için aldığı östrojen içeren hapların yan etkileri, göğüslerde büyüme hissi ve vücutta su toplanmasıdır.

Çemenotu tozuyla göğüslere masaj yapmak denemeye değer bir başka yöntemdir. Çünkü göğüs dokuları bitkisel kimyasalları belli oranlarda emer.

Çemen otunun tohumlarını veya filizlerini blenderde öğütün. Az bir miktar bitkisel yağla karıştırıp, karışımı macun gibi uygulayın.

Cüce Palmiye Bitkisi Faydaları Nelerdir?  Nasıl Göğüs Büyütür?

cüce palmiye bitkisi ile bitkisel göğüs büyütme

100 yıl önce cüce palmiye halk arasında bitkisel göğüs büyütme yöntemi olarak bilinmekteydi. Doğal şifa uzmanları bitkiyi bu amaçla halen öneriyor. Birçok insan bitkinin standartlaştırılmış kapsüllerini ya da alkol özütlerini kullanıyor. Cüce palmiyenin kullanımı için prospektüsünü dikkatle okumanızı tavsiye ederim.

Kimyon Faydaları Nelerdir? Nasıl Göğüs Büyütür?

kimyon ile bitkisel göğüs büyütme

Hem kimyonun, hem çörek otunun (siyah kimyon) meme dokularını geliştirdiği, hayvanlar üzerinde yapılan araştırmalarla ortaya koymuştur. Kimyonu çayınıza katabilir, yemeklerinizde bolca kullanabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles