Çamlıbel Edaş (ÇEDAŞ) Elektrik Faturası Bilgileri ve Borç Sorgulama Ödeme

E-Hizmetler kapsamında internet üzerinden elektrik faturası sorgulama ve anında ödeme işlemleri artık çok kolay. CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş Yozgat, Tokat ve Sivas illerinde elektrik dağıtım, perakende ve indirimli elektrik satış, abonelik işlemlerini yürütmektedir. CLK Holding bünyesindeki Çamlıbel edaş online sistemi üzerinden elektrik faturanızı görüntüleyebilir ve kredi kartı ile ödeme işlemini yapabilirsiniz.

CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş Faaliyet Alanları : 

  • Yozgat : Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy,
  • Tokat : Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile,
  • Sivas : Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli, Zara,

CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş Elektrik Fatura Borç Sorgulama nasıl yapılır? Borç sorgulaması yapabilmek için resmi web sitesi olan “www.clkcamlibel.com.tr” adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Linke tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

clk camlıbel edaş borç sorgulama

Müşteri numaranızı girerek güncel ve geçmiş bütün elektrik fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

clk çamlıbel müşteri numarası öğrenmeMüşteri Numaranızı bilmiyorsanız yukarıdaki resimde gördüğünüz “Müşteri Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayın” kısmında tıkladığınızda karşınıza soldaki resimdeki ekran gelecektir.

Burada İşletme kodunuzu ve Abone numaranızı girerek Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İşletme kodu ve abone numarası herhangi bir elektrik faturanızın üst kısmında yazmaktadır.

CLK Çamlıbel Edaş Online Fatura Ödeme Seçenekleri Nelerdir? kredi kartı ile fatura ödeme yöntemi aşağıdaki resimde göreceğiniz üzere buradan yapı kredi şifresiz, üyeliksiz fatura sorgulama ve ödeme sisteminde girerek kurum arama kısmından Çamlıbel EDAŞ aratarak tesisat numaranızla birlikte sistemde bütün elektrik faturası borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.

amlıbel edaş elektrik fatura ödeme

İşleme devam ettiğinizde ise karşınıza güvenli kredi kartı ile ödeme sistemi gelecektir. Burada kredi kartı bilgilerinizi girerek ve ödemek istediğiniz faturayı listeden seçerek ödeme işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödenmiş fatura bilgisi hızlı bir şekilde CLK Çamlıbel Edaş sistemine ulaşmaktadır.

Puan Ver

Yorum yapın