Casper Akıllı Telefon Imei ile Garanti Süresi/Durumu Sorgulama

Casper Via  Cep Telefonu Garantisi Devam Ediyor Mu? IMEI (Seri No) ile Casper Akıllı Telefon Yetkili Servis ve Garanti Sorgulama

Casper cep telefonu piyasasına Via serisi ile hızlı bir giriş yaptı.  Laptop, tablet vb ürünleriyle bilinen casper artık akıllı telefonlarıyla da satışta. Casper Via serisi ile birlikte Casper Via A3316, Casper Via A3216  gibi modelleriyle ve yeni özellikleriyle satış performansını arttırmaya devam ediyor.

Ancak Casper cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte Casper akıllı telefonların “arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri konusu da ön plana çıkmaya başladı. Casper cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, Casper telefonların garantili veya garantisiz olarak Casper yetkili servislerinde onarılması ve servis durumunun internetten öğrenilmesi gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

Casper cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI (seri numarası) numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Casper cep telefonunuzun imei (seri numarası) numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

Casper cep telefonları ve akıllı telefonlar için sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın Casper Yetkili (garanti) Servisleri Sorgulamak için Tıklayın

CASPER Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın