CASPER Türkiye Garanti Sorgulama, Garanti Süresi Öğrenme

CASPER Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook,(nirvana)  Ultrabook, Tablet (VIA), PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? CASPER laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

CASPER  markası tablet (VIA), netbook, notebook(nirvana), masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki CASPER teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? CASPER garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? CASPER müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

CASPER bilgisayar garanti durumu sorgulamak için CASPER bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile CASPER bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını CASPER üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • CASPER Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur. SR ile başlar 9 Haneli rakamdır
  • CASPER PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • CASPER Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • CASPER Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • CASPER Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur. S.r: ile başlar. 9 Haneli rakamdır

Size en yakın CASPER yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve CASPER ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

CASPER Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için CASPER Türkiye müşteri hizmetleri “0 850 250 77 77 ” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. CASPER cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın