Çinigaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Kütahya merkez ve ilçelerine (Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı) Doğalgaz dağıtımı yapan Çinigaz Doğalgaz Fatura Borcu sorgulama ve kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme işlemleri nasıl yapılır? Çinigaz online işlemler menüsü ile abonelik, gaz açma-kapama, doğalgaz arıza ihbar gibi pek çok işlemi çinigaz web sitesi üzerinden yapabilmeniz mümkün.

Çinigaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgesi :

  • Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı

Çinigaz Doğalgaz Kütahya Fatura Borcu Nasıl Sorgulanır? Kütahya ve ilçeleri (Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı) Çinigaz doğalgaz faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda çinigaz online işlemler sayfasına yönleneceksiniz. Karşınıza aşağıdaki ekranda göreceğiniz sayfa gelecek.

cinigaz fatura sorgulama

Burada Abone/Tesisat numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait çinigaz doğalgaz faturalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Kütahya Çinigaz Doğalgaz Faturası Online Ödeme : Çinigaz web sitesi fatura ödeme hizmeti vermiyor.  Çinigaz doğalgaz faturanızı online ödemek için Çinigaz anlaşmalı bankaların İnternet bankacılığı sistemini kullanmanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı inceleyerek internet bankacılığı kullanmaya gerek kalmadan sadece kredi kartı ile Çinigaz Kütahya Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Çinigaz Kütahya Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve dağıtım firmasının talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Çinigaz Doğalgaz A.Ş Adres/İletişim Bilgileri  :

Puan Ver

Yorum yapın